Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23. héten mennyire érzitek...

23. héten mennyire érzitek már a babátokat? Napközben többször? Mennyire aktív?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én 23.hetes vagyok és kb egész nap érzem :) hàla égnek :) viszont leginkább akkor,ha fekszek vagy ülök. Amikor állok akkor ritkán :) de pl. Minden evès után is szoktam érezni *.* és te?
2015. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes múltam, de én is egész nap érzem már!
2015. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En 23 hetes multam, es most kezdem mar napközben is egyre többször erezni. eddig leginkabb estenkent ereztem, mikor mar lefekūdtem. kicsit teltebb vagyok alapbol, biztos ezert erzem kesöbb
2015. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerencsére én is többször, de leginkább reggel még fekve, vagy félig ülő-félig fekvő helyzetben. állva én se nagyon. van mikor konkrét mocorgást érzek, van hogy ülök és csak apró dobbanás szerű érzés.
2015. máj. 26. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Szinte egész nap érzem, olykor már állva is nem csak ülve vagy fekve. Szerintem vannak napok amikor csak éjszaka alszik! 😆😃 persze az is előfordul, hogy vannak nyugisabb napok, pl hidegfront...:)

23 hkm

2015. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokat érzem ha nincs hidegfront. Naponta többször, már állva is. Elég erősen is, néha meglepődök rajta. Bár az erősebbeket inkább akkor érzem ha a hátamon fekszem.

22 hetes

2015. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23 hetesen már az elsőt is nagyon sokszor éreztem, bár őt éjszaka soha, most a másodikkal vagyok 27 hetes, őt éjjel is éreztem már ekkor, néha fel is ébresztett. A 24. héttől éreztem ezt a babát állva is, séta közben is mocorogni, a nagylányt gőzöm nincs, hogy mikor, de azt tudom, hogy 23 hetesen nagyon látványosak voltak a mozdulatai. Sokkal kevésbé volt aktív baba egyébként a nagylányom pocakban.
2015. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz én csak 21 hetes vagyok az elsővel, és folyamatosan érzem, sétálás közben ritkábban, de ma már akkor is. Ha hanyatt fekszem teljesen látszódik a pocimon ahogy mocorog :-)
2015. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!