Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amíg érzem hogy többször...

Amíg érzem hogy többször mozog a babó akkor még nem készül kifele ugye? Ha már 2-3 nap nem annyira aktív akkor már készülőben van? Akkor már gyűjti az energiát a születéshez? Mert a párom csak hétfőn jön haza és jó lenne addig kihúzni.37+3 km

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
bár nekem meg lett indítva a 40+4-en, de addig is ugyanúgy mozgott. Csak a burokrepesztésnél csitult el.... :))
2009. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 39+6 voltam, mikor szültem, de nekem már az utolsó három hétben nagyon keveset mozgott, mert nem volt helye szegénynek. Igen, ezt nekem is mondták, amit írsz, hogy ha már kevésbé mozog akkor meg akar születni, de nálam nem jött be.
2009. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkor neki még van helye mert igazából azt mondták hogy 2200gr körül volt 36 hetesen:)
2009. júl. 18. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem magától indult meg a szülés,de addig is ugyanúgy mozgott,söt,vajúdás és szülés alatt is mozgott.

40+6 hetesen szültem

2009. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!