Milyen a szülés?

Figyelt kérdés

Ti nem féltek/féltetek tőle?

Kaptatok epidurális érzéstelenítőt?

Volt gátmeszés?

Természetes szülés vagy császár?

Meddig fájt a gátmetszés?császár miatt a heg?

Volt aranyered?Meddig?



2015. máj. 26. 17:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szia :) 2 gyermekem van most várom a harmadikat de amennyire vissza emlékszem egyik gyermeknél sem féltem a szüléstől.De most igen van bennem egy kis félsz :) Epidurálist egyik gyerkőcnél sem kaptam.Gátmetszés volt mind a kettőnél és természetes szülés volt.A gátmetszésre nem emlékszem meddig fájt de viszont az aranyér 1 hét után elmúlt de az első egy évben ha nem figyeltem oda mit eszem vagy hova ülök le akkor hajlamos volt könnyen előjönni.Mesélj magadról
2015. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nagyon féltem mindháromnál. Egyiknél sem kaptam érzéstelenítést. Első kettőnél volt gátmetszés, harmadiknál már nem. Első után kb 3 hétig fájt. Második után néhány napig. Harmadik után abszolut nem fájt, viszont ott brutális utófájásaim voltak 4 napig. Aranyerem még soha nem volt.
2015. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Gratulálok az első 2-höz is és most a harmadikhoz is.:)

Meddig vágtak fel?

1 hét?Az gyorsan elmúlt,ez komoly hogy visszajött?

Mit meséljek magamról?

2015. máj. 26. 17:53
 4/30 A kérdező kommentje:

2.

Milyen félelmeid voltak?

Meddig vágtak?

3 hét?úristen..az nagyon sok,de legalább nem volt aranyered.

Azt monják,hogy ha nagyon erőlködsz akkor jön ki az aranyér...ez komoly?

2015. máj. 26. 17:56
 5/30 anonim ***** válasza:

* Elsőnél nem, másodiknál igen (tudtam már, h mennyire fáj)

* Elsőnél igen, másodiknál nem

* Elsőnél igen, másodiknál nem

* Természetes

* 1-2 napig éreztem, de nem nagyon fájt, utána meg egyáltalán nem éreztem semmit.

* Igen, elég nagy. Kb 2 hétig. Reparon kúp + kenőcs, és elmúlt.


Ja a fő kérdés... Milyen a szülés? Nagyon-nagyon fájt nekem. Nem hittem volna, hogy ennyire is fájhat valami. De a második szülésemkor ez csak az utolsó fél órára volt jellemző, addig elég jól kibírható fájások voltak.

2015. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nekem nemcsak a szülés, de én nem gondoltam volna hogy a gátmetszés összevarrása is ennyire fáj.
2015. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

nem,nem kaptam

nem volt szerencsére,mondjuk én csináltam gátmassszázst

természetes

egyik se volt

volt, talán 1-2 hónapig

2015. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Írta valaki, hogy a gátvarrás is mennyire fáj, ezzel kapcsolatban jutott eszembe, hogy amikor szülés után megnézik, kitörlik a méhet, na.... az is elég durva. :S

2015. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

4 hete volt császárom.


Eleinte em féltem tőle, de amikor a szülőszobán voltak, és körbe álltak vagy 5-en, kötötték az infúziót, próbált az orvos burkot repeszteni, de nem sikerült. Utána toltak a műtőbe, hát akkor már féltem, hogy mi lesz. Ha tehettem volna komolyan leszálltam volna az ágyról. Féltem, hogy mi fog történni és hogy. Amikor megkaptam az érzéstelenítőt, szerintem nem vártak túl sokat, mert éreztem ahogy szétfeszíti a hasam és nyomja a babát. Összevarrásnál rosszul voltam, de mondták hogy előfordul mert hasnyálat vagy mit varrtak akkor, és hányingerem volt. Fura volt, amikor már vége volt, tettek az ágyra, látom a lábam a levegőben és úgy elzsibbadt hogy nem éreztem és fura volt látni :D Őrzőben borzasztó volt, állandóan nyomták a hasam ugye hogy jöjjön a vér. Homokzsákot adtak a hasra, az is eléggé nyomott. A heg addig fájt, amíg ki nem szedte a varratot, amikor kiszedte egyből elmúlt. Hirtelen ennyi. :)

2015. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
voltam*
2015. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!