Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hónap körüli kismamák, ti...

5 hónap körüli kismamák, ti sportoltok, mozogtok valamit?

Figyelt kérdés
Én eddig egy héten egyszer sportoltam, de most már egyszerűen nem megy mert a tüdőmben van fent a gyomrom és nem érzem komfortosan magam. Pedig nem eszek egyszerre nagyon sokat.
2015. máj. 27. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, úszás, kerékpár, kirándulás és kutyasétáltatás.

Bár ez utóbbi nem sport :)

2015. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért 20-24. hét között még nincs a tüdődben a gyomrod. :) Keress valami olyan mozgásformát, ami kevésbé fullaszt ki, nekem a kismamajóga és a pilates mindkét terhességben bevált. Most a 3 évesemmel való játék is remek sport. :)


28 hetes kismama

2015. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én őszinte leszek veled. Én nem. Sétálni imádok, fontos, hogy friss levegőn legyek és ennyi. Régen futottam, aztán elkezdtem dolgozni fizikai munkát, műszak végén sem volt nehéz sétálni egy alaposat de akkor már a hátam közepére sem kívántam pl a futást. Úszni szeretek de én nagyon hajlamos vagyok a fertőzésekre így most kerülöm. Terhesen nem akartam elkezdeni sok dolgot, nyuszi voltam most meg már mindegy. Viszont tényleg sokat vagyok gyalog, a sétát sose vetettem meg.

22 hetes

2015. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom én, hogy nem kéne, hogy ott legyen de ott van :) Spinningeltem eddig, a kondim nagyon jó, nem fuladok ki. Terhesség elött heti 3X edzettem. Inkább elhányom magam :P Sajnos jógázni piláteszezni nem tudok, mert gyulladásban vannak a csuklóim (kezelés alatt) és nem tudom magamat megtartani.
2015. máj. 27. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Kismama jógára járok. Nagyon szeretem!:)

23 hkm

2015. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kismamatorna
2015. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!