Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elsősorban azok a kismamák...

Elsősorban azok a kismamák érdekelnének akik diétáztak/ diétáznak a terhesség alatt. Mennyit fogytak 9 hónap alatt?

Figyelt kérdés
5 hónapos terhes vagyok amikor teherbe estem akkor is túlsúllyal küzdöttem 76 kg voltam mostanra ez 93 kg lett. Terhességi diabéteszem van ezért is kúsztak fel a kilók.. Az orvosom 140 gramm szénhidrát / napot engedélyezett. Nem akarok koca testet elefánt lábbakkal így belevágtam. Doki szerint 20 kg-ot kell leadjak a szülés időpontjára fogalmam sincs ez lehetséges e?

2015. ápr. 26. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehetséges... Én azzal is megeláégesdnék a helyedben, ha nem híznék to

bb. Semmiképp sem egészséges 20 kilót fogyni 4 hónap alatt, főleg nem terhesen. És ahhoz nem is elég csak a diéta, kell kemény mozgás is. Én mikor nagyon keményen, szigorúan diétáztam és edzettem, akkor ment le kb 14 egy félév alatt.

2015. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az orvosom mondta a 20 kg nem én
2015. ápr. 26. 20:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj ki másik véleményt, biztos, hogy nem egészséges 20 kilót fogyni 4 hónap alatt TERHESEN!
2015. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hulye azaz orvos, szules utan 8 hoig szoptattam utana kokemeny dieta es edzes heti 2-3 szor 2 ora edzesm 2 napobta futas ugy ment le 12 kg 3 honap alatt, mozgas nelkul sehogy nem fog sikerülni 5 kg se leadni
2015. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Terhesség elején gyorsan feljött vagy 6 kiló. Hamar kiderült a cukorgond, így 180-as diétára fogtak, amiből sokszor csak 140-160 ment. Összesen 6 kiló plusszal mentem szülni. Ami az elején feljött, a diéta alatt lement, aztán csak a baba gyarapodott.
2015. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kikértem más orvos véleményét is aki azt mondta mivel már veszélyben van az életem ezért ha tetszik ha nem akkor is fogyni kell, én folyamatosan mozgok tornázok persze nem annyira durván ahogy szoktam csak a diéta hiányzik mellé. Szülés után számomra nem gond a fogyókúra mert már egyszer lefogytam 45 kg-ot aztán 20 kg-ot...
2015. ápr. 26. 21:47
 7/12 anonim ***** válasza:
93 kilósan veszélyben az élted? Hagyjuk már...
2015. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tudod fennáll a terhességi toxémia
2015. ápr. 27. 06:04
 9/12 Rittanddel ***** válasza:
Szia, én most vagyok 27 hetes és a 24 héten nekem is 10 mmol/l körül volt a cukrom, ugyh mérnem kell és nekem 145 gr szénhidrátot engedélyeztek. Elsősorban a reggeli utáni szökik fel a többi az normál érték körül mozog diétával. Én a terhességemet 78 kg-al kezdtem és a 8 héttől vizesedtem, jelenleg 90 kg vagyok, de szerintem ez hülyeség fogyni max 2-3 kg fogsz szerintem, v stagnálni. Húgom is diabéteszes lett a terhesség alatt és ő is nagyábból 1-2 fogyott a terhesség végére. Ha marad ez a súly akkor is 16 kg híztál összesen, az nem vészes 13 kg körül alapból lemegy szülés után/ baba, magzatvíz, lepény, víz, 50% vértöbblet/
2015. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Rittanddel ***** válasza:
a vércukorra kell figyelni nagyon,a vérnyomás, és h nehogy fehérjevizelés legyen, meg az ödémát, az ödéma önnmagában nem jelenti azt ha mellette a másik kettő tünetből az egyik nem jelentkezik.
2015. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!