Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok, a 7. hét elején...

Babát várok, a 7. hét elején vagyok. Ma eléggé elkezdett fájni a jobb oldali pefészkem, zuhanyzás közben mintha egy csomót éreztem volna ott. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A fájdalom főleg lépcsőzéskor és köhögéskor jelentkezik. Nem szúró, inkább olyan menstruációsfájdalom-szerű.

2015. máj. 27. 19:32
 1/8 Picsusz ***** válasza:
Nekem is volt jobb oldalon olyan húzó,feszítő érzés már egy párszor.Ez a méhszalagok nyúlása.Tüsszentéskor meg nyilaló érzés,ezért előtte gyorsan begörnyedek,úgy nem érzem.Ne aggódj.Ha lent a méhednél lenne erős görcsölés,az lenne a baj.Oldalt nem hiszem.
2015. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat! Igen, pontosan ezt a nyilalló érzést érzem én is köhögéskor, tüsszentéskor, olyakor lépcsőzéskor. Te a hányadik hónapban jársz? És ez a fájdalom eddig nem okozott gondot? Mondtad már az orvosodnak?
2015. máj. 27. 19:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérlek, erősítsetetek meg többen is abban, hogy nincs semmi ba.... Olyan nagy szükségem lenne most rá! Köszi
2015. máj. 27. 20:48
 4/8 Picsusz ***** válasza:
Én 12.hétbe járok.Nem,a fájdalom egy kis ijedelmen kívül semmit nem okozott.Nem mondtam így a dokimnak külön,mert nem sokszor volt,meg utána olvastam,és így megnyugodtam.Ha görcs lenne,az lenne a baj.De ilyen nem lesz,és neked sem,ne aggódj.Én is nagyon aggódós vagyok,de ma voltam a genetikai uh-on,hallottam,láttam őt,minden rendben van vele,és ez a legfontosabb.De ha nagyon aggódsz,menj be uh-ra,nézesd meg.
2015. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Hálás vagyok! :)
2015. máj. 27. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már?csinált uh-ot?
2015. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 8hetes vagyok ma volt uh-n nekem is gorcsol a hasam azt mondta a doki hogy a terhesseg korai szakaszàban nem baj :) pont ma kerdeztem
2015. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, voltam,mult het szerdan mert en PCO-s vagyok es nem volt menzeszem. Akkor mondta, hogy babat varok. Jovo heten kell hozza mennem. mar volt egy vetelesem, azert stresszelek annyira. most nagyon megnyugtattal, koszonom!!!
2015. máj. 28. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!