Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion D 100 hüvelytabletta...

Klion D 100 hüvelytabletta használt valakinek? Vagy lehet nem is ezt a kpot kéne használnom a bajomra?

Figyelt kérdés
Sárgás ,zöldes ,de inkább sárgás folyásom volt ,nem csípett nem viszketett ,nem égett. Mondtam a dokinak , nem viszgált meg ,nem vett kenetet .Felírt a Klion D 100 kpot. Egyet tudtam felhelyezni belőle,mert mikor folyt a kp kifelé azt éreztem végig marja a hüvelyem .És csípett ,éget ,viszketett a hüvelybemenetnél.Megvártam a következő tanácsadást ,a tünet megmaradt ( égő ,csípő érzés a hüvelybemenetnél).Azt mondta a doki használjam tovább ,majd elmlik az égő érzés ,de nem gy tűnik. Ugyanaz a tünetem ,mint mikor először felhelyeztem a kpot ,most viszont kicsit fáj a hasam alul. Mi van akkor ,ha nem is ezt a kpot kéne használnom ?????? Használjam tovább, hátha elmlik ??? Ez árthat a babának ?????
2015. máj. 28. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:

A babának nem árt de úgy tűnik neked igen, szerintem menj vissza és irass fel mást.

Egyébként ez bacira és gombára is jó azért írják a dokik.


Én nem bírtam. 4 kúp után visszamentem hogy több nem megy és még rosszabb minden mint volt. Jó gyógyszer, egészséges folyasom volt már akkor de kínlódás volt az a 4 nap is.

2015. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én használtam ezt a fajtát, nekem nem ilyen tüneteim voltak és én is csodálkoztam h ezt kaptam, de viszont elis mult pár nap alatt. Ha nem lennék terhes használnám a helyedben de igy hogy babát vársz, nem kockáztatnék, ha ugy néz ki h több bajod van tőle. Menj másik orvoshoz szerintem aki foglalkozik is veled, nem csak látatlanban prédikál... de persze én nem vagyok orvos meg semmi ilyen, de inkább jobb 2x hallani ugyanezt mint h vmi baj legyen a babával.
2015. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En nem hasznaltam ezt a kupot mikor felirta. Rossz tapasztalatom volt vele, igy elbol elutasitottam. Kapgam helyette mast, es az is jo volt a bajomra. A nohyogyaszod elegge felelotlen, hogy vizsgalat es tenyesztes nelkil csak ugy felirja ezt az eros kupot. Ha mar vagy csip az nem normalis, valakinek verzest is okoz mert anyira felmarja a nyalkahartyat. Ezt ne vard meg!!! Nem is erzem h vegyes fertozesre miert nem betadinet kaptal? En azt hasznaltam most is es az elozo terhessegnel is es tokeletesen elmulasztotta a bacis fertozesemet. En hagynam a fenebe ezt a kupot es kiharcolnek egy masikat. Egyebkent meg a kup utan mindenkeppen kell tejsavas regeneralas, mert ezek mindent kiirtanak a huvelybol...aztan kezdheted elolrol es megmarad az ordogi kor.
2015. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
30 hetes kismama vagyok ,és már elkezdett ettől fájni a hasam alul.(Remélem ,ettől nem lesz koraszülésem ) Ha most visszamegyek és megint azt mondom ,hogy még mindig nem használ,akkor tuti látatlanba megint felír valamit. De attól is tartok ,ha meg nem leszek kikezelve ,többet ártok a szülésnél ....
2015. máj. 28. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudsz masik dokihoz menni? En eleve ilyen orvosnal nem is szulnek. Eleg koklernek tunik. En pont egy ilyen orvost valtottam le, meg a fiamnal.

Esetleg ha megakarsz mahadtol bizonyosodni, hogy milyen fertozesed van, akkor rendelj egy ilyen kenetdiagnosztikat. Otthon letudod venni a mintat, postan feladod, es kuldi emailen a nogyogyasz az eredmenyt. Aztan ha receptkoteles a gyigyszer, akkor a haziorvos is akar felirhatja neked. En szemelyesen ismerem ezt a dokit, es tenyleg nahyon korrekt, rendes.

2015. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

O az orvos

[link]

Ez a csomag diagnosztika

2015. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A tanácsadáson írta fel a doki. Nincs fogadott dokim.Az előző tanácsadás előtt felhelyeztem egy kpot .akkor abba hagytam ,mert mart.Azt mondta a doki majd elmlik,és még írt hozzá canesten kenőcsöt. Most tegnap este raktam fel a második kpot . Akkor most ne próbáljam meg a harmadik kpot ? Hagyjam abba ?? Ha elmennék másik dokihoz. Akkor látná a kis könyvembe? Nem szeretném ,ha ettől valami baja lenne a babámnak :(
2015. máj. 28. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha nincsen fogadott dokid nem mindegy kihez jarsz? Ugyse nala akarsz szulni, akkor meg tokmindegy nem? En biztos keresnek egy normalisat! Es nem erdekelne h a kiskonyvemben mas neve szerepel. En is a baba miatt valtottam es nem bantam meg. A kupot en hanyagolnam az biztos.
2015. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül végig használtad kérdező? Minden rendbe volt?
2023. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!