Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt már valaki Predictor...

Használt már valaki Predictor Early VIZELETSUGARAS terhességi tesztet? Mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés
Sok rosszat hallottam erről a terhességi tesztről, de mindenki csak a csíkról ír.Vélemények?

2015. máj. 7. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, véleményem szerint egy kalap szar. Bocs, hogy nyers vagyok, de tényleg. Az hagyján, hogy ráírják, hogy 4 nappal az esedékes mensi előtt is használható, és hát mégsem mutat semmit, de még akkor is negatív volt, mikor már vagy 3 napja késett, és minden más teszten már egyforma erősségű volt a két vonal (terhes voltam valóban). És ezért egy vagon pénzt elkérnek... nagyon nem ajánlom.
2015. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már nemvárt előtt 3nappal szép pozi volt. Sokan szidják,de nekem bevállt!! ;-)
2015. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fú,belém olyan ideget vágott...terveztük a babát,2 hetente teszteltem. Pont úgy jött ki,hogy nem várt előtt egy nappal letelt a 2 hét,hát mondom tünetet nem érzek amit szoktam előtte,megcsinálok egyet. X-epilt csináltam,negatív. Nem jött meg, legközelebb csak 6 nap múlva tudtam csinálni azt is csak este. Nagyon halvány pozitív. Nem igen mertem elhinni,másnap vettem gyógyszertárba a Predictort. Megcsináltam,ott volt velem barátnőm is,ketten néztük,semmit nem láttunk rajta a kontroll csíkon kívül. Csalódott voltam,de azért nem adtam fel,mert hát csak nem tévesen lett pozitív az előtte lévő. Vettem egy 1 db-os X-epilt,az már erősebb pozitív lett,azóta már csak 2,5 hetem van a szülésig. :D Anya ugyan látta iszonyat halványan a második csíkot a Predictoron amikor mutattam neki,mondta,hogy neki is ilyen volt és terhes volt.
2015. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer használtam,2 nappal voltam mensi előtt.Negatív lett és nem is voltam terhes.
2015. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált,pozit mutatott amikor terhes lettem.
2015. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!