Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hepinet 4D babamoziról mik a...

Hepinet 4D babamoziról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyünk a dunaújvárosi rendelőjükbe, és érdekelne mások tapasztalata, milyen volt, mennyi ideig tartott? A babamozi alatt csak a videót adják oda és 1 nyomtatott képet, vagy a videó mellé a dvd-n kapunk még képeket?

2015. máj. 28. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi genetikai 4d babamozit csináltattunk. Ha jól emlékszem 12-13 ezer körül volt.Kaptunk egy leletet,a babamozit,az összes képet dvd-n,és egy nyomtatott képet.Nekünk 20 perc körül van a babamozi.Ezek mellett nagy élmény volt,én ajánlanám mindenkinek 😊
2015. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A genetikait mi már megcsináltattunk, 25 hetes leszek, mire megyek. Ezért érdekelne, hogy a babamozinál is adnak-e plusz képeket, vagy csak a genetikainál (mert azt tudom, hogy ott igen)
2015. máj. 28. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg adnak igen,de szerintem azért majd kérdezz rà ott is. Mi székesfehérváron csináltattuk,bár egy cég szóval szerintem az árak is ugyan azok. Mi is 25.héten csináltattuk, nagyon jól látszott a babó 😊
2015. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj már annyira várom :) Sajnos utoljára 12 hetesen láttam a babámat :( Ahol voltam a 18. heti genetikain ott se képet nem kaptam, se a monitort nem láthattam, nagyon csalódott voltam. :(
2015. máj. 28. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is a Hepinet-nél voltunk. 30 perc volt. Mindent megnéztek. Videót és külön cd-n képeket kaptunk. Plusz egy nyomtatott képet. Minden további nyomtatott képért 400ft/db fizettünk. Decemberben voltunk.
2015. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!