Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hkm vagyok. Egy hete kb...

23 hkm vagyok. Egy hete kb úgy horkolok mint egy grizli! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Eddigi életemben soha sem horkoltam, most meg annyira durván, hogy én is felkelek rá! Szegény párom meg nem is tud aludni!

Mi a fenétől? Fáradt nem vagyok... Remélem elmúlik!

Akinél jelentkezett mikor maradt abba?


2015. máj. 28. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is néha horkolok. A terhesség alatt gyakrabban előfordul orrdugulás.


28 hkm

2015. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Olvastam, hogy előfordul horkolás de a 3. trimeszterben!:)

Nincs az orrom bedugulva, nem vagyok megfázva, sem allergiás nem vagyok, ráadásul oldalt fekszem nem is háton...

2015. máj. 28. 21:22
 3/6 Lienci ***** válasza:
Babásan én is úgy horkoltam, hogy néha még én is felébredtem. Annyi változáson megy át ilyenkor az ember, szóval ne aggódj, elmúlikajd. Addig pedig füldugó a párodnak, 80Ft a patikában, narancssárga színű. 😉
2015. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok megint


Nekem sincs eldugulva az orrom, es oldalt fekszem, megis mar hetek ota gyakran horkolok. 21-22 hetesen kezdodott.

2015. máj. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok vele, par napja kezdodott, a ferjem szolt, hogy nem tud aludni, annyira horkolok, pedig csak az oldalamon alszok... 22hkm
2015. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez szuper!:) akkor nem vagyok egyedül ezzel a "problémával"!:)) remélem azért, hogy majd abba marad előbb utóbb...
2015. máj. 29. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!