Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. heti tapasztalatok?!...

35. heti tapasztalatok?! Panaszok?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kíváncsi vagyok mások tapasztalataira, hogy éreztétek magatokat ezen a héten? Én alig bírok felkelni az ágyból, feszül a méh aljátol a combom belsejeig, lehet ez ellen tenni valamit? A baba hiperaktív, viszont 32. heti UHn még nem volt befordulva. Van, akinek későn fordult be? Tartok tőle, hogy még mindig faros..

2015. máj. 28. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hol erzed a mozgast? Mert az en babam is faros, nem fordult be es mar a 39. hetben vagyok. A rugasokat vegig lent erzem, fent pedig azt ahogy kinyomja a buksijat, oldalt pedig a hatat. Nekem is volt olyan fajdalmam, mondhatnam ugy h a szemeremcsontom nagyon fajt ket napig, alig birtam menni is, majd elmult es par nap mulva ujra jelentkezett egy napra. Szerencsere azota azt a borzalmas erzest nem ereztem, sehogy sem volt jo.

Mikor mesz legkozelebb dokihoz?

2015. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jövő héten megyek uhra. Akkor majd kiderul.. fent szokott rúgni, vagy oldalamnal, amikor fekszek. Hátát meg vmelyik oldalt nyomja ki.
2015. máj. 29. 01:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, hogy a kezét vagy a lábát érzem egyes helyeken..de állítólag meg tudják fordítani, nem tudom mennyire igaz ez..
2015. máj. 29. 01:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Haat ha fent erzed rugni, akkor minden bizonnyal fejvegu. :) Nekem fent a buksijat nyomja ki ahogy irtam.

Igen vannak megforditasok, de sztem mint mindennek, ennek is oka van h az en babam egyszer sem fordult meg, meg csak keresztben sem volt. Lehet rovid a koldokzsinor, es ha igy van es megprobalnak megforditani, mi van ha megfeszul.. Ezert eszembe sem jutna ez a megoldas, inkabb a csaszar. Pedig rettegek tole. :/

2015. máj. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!