Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem tapasztaltátok meg,...

Ti nem tapasztaltátok meg, hogy "mindent" rátok akarnak sózni a bababoltokban?

Figyelt kérdés

Ma bementem a várandós csomagért (ami amúgy egy nagy csalódás volt) és a boltos nőci olyan agresszivan nekem esett, már komplett babaszobát rám akart sózni. Amikor mondtam, hogy csak nézelődnék, akkor beszólt, hogy úgyis kicsi még a baba...

A másik boltban is így jártam. Úgy látszik ha babát várunk mindent el akarnak adni nekünk. Ugye nem szabad bedőlni nekik? 😊


2015. máj. 28. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tapasztaltam ezt is azt is!

sok helyen volt,hogy rám akartak tukmálni ezt azt.


De olyat is tapasztaltam,hogy a nőci mondta nekem,hogy felesleges a baldachin inkább a zenélő forgó,plusz egy két dologról még le is beszélt amit néztem az ő boltjukban mondván,hogy pénzkidobás lenne. Gondoltam magamban,hogy "he?!:)" Tulajdonképpen maga ellen beszélt,

ebből az látszott,hogy nagyon rendes volt a nőcike és őszinte:)

De azért a tapadós,rád tukmálós eladók többen vannak:)

Az én esetem szerintem ritka.

2015. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És egyébként nem nem szabad bedőlni:D

Csak azt vegyétek meg amit ti hasznosnak ítéltek meg!!

2015. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb idáig az volt, hogy bimbóvédővel tudtam csak szoptatni és bevált egy bizonyos márka. Kellett még egy csomag, bementem és a bababoltban a férfieladó(!) akarta nekem bemagyarázni, hogy amit használok az nem jó és más fajtát vegyek. Hát majdnem rákérdeztem, hogy saját tapasztalat-e:)
2015. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt soha nem tapasztaltad még máshol? Postán soha nem akartak legalább egy sorsjegyet.rád sózni, vagy akár lakásbiztosítást? Bankban sem akartak hitelkártyát adni? Mobilüzletben az új telefonhoz készülékbiztosítást? Deichmannban talpbetétet? Egy színben passzoló.bolerót az új ruhádhoz? És még sorolhatnám hosszan a sort. Mindenhol el akarnak adni valamit. Valamiből meg kell élnie a kereskedőknek, szolgáltatóknak. Igényt mérnek fel és a látens igényeidet is ki akarják elégíteni. Úgy gondolják, hogy te nem is tudsz arról, hogy valami kell neked. Ez az értékesítés egyik alapja. Ez csak fokozódni fog idővel. Haza se érsz szinte a kórházból és már kopog a biztosítási ügynök, hogy a szuper unit-linked biztosítását rád sózza és ez csak a kezdet.

Ne dőlj be nekik. Gondold végig tiszta fejjel, hogy mi kell. Olvass neten utána, kérdezz barátnőket, rokonokat, védőnőt és az alapján dönts.

2015. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a biztosítós jutott eszembe, annyira rámenős volt. :)

Én elég hamar le tudom rázni ezeket, mert bár udvariasan, de kertelés nélkül visszaszólok.

2015. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na igen.. de olyan bunkó volt a nő, hogy még úgyis kicsike a baba..A másik sztorim máról, hogy a férfi eladó megkérdezte, mennyi idős a baba, mire én mondtam, hogy még nincs is baba, ha megengedi nézelődünk. Erre beszólt a hapsi, hogy ha nincs baba akkor mit keresek itt.

Magyarul ha nem veszel valamit hagyjam el a boltot.. 😊

2015. máj. 28. 21:40
 7/10 anonim ***** válasza:
De bizony, hogy így van, ráadásul amennyi totál felesleges dolog van már... de a "baba" címszóval elképesztő, hogy mimindent el lehet adni- vagy rá lehet tukmálni az emerekre. :( Pl ez a popsitörlő melegítő! :) Azt hittem rosszul hallok!
2015. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Popsitörlő melegítő? Te jó ég. 😊

Nem semmi.. pontosan az hogy baba van a dologban és pláne az első, na ezt kifigyelik az eladók, és persze azt is, hogy tájékozatlanok az első babás kismamik.

Engem már most letámadott a nőci, hogy vegyek 5000 ft-ért mellkrémet, amit szoptatáshoz kell használni. 17 hetes terhes vagyok 😀

2015. máj. 29. 09:50
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem így voltam vele,sőt a mini manóban volt amire még mondták is,hogy ezt még ne vegyem meg,lehet nem is fog kelleni.de a többiben lehet,hogy ilyenek. vannak tanácsok amik hasznosak. pl. volt amit drágálltam,de a legjobbnak mondták,és az is volt. örültem,hogy megvettem. de sok minden biztosan tukmálás. amiről azt se tudod,lesz-e rá szükséged,inkább kérdezzd meg más anyukáktól ne vedd meg csak mert azt mondja az eladó
2015. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

16 hetesen nézelődni mentünk el egy nagyobb bababoltba, illetve vásárolni rokon kisbabának.

A nő letámadott (mikor még alig látszott a hasam) hogy ilyen és olyan szuper mellszíívójuk van..

Nem tudom miért hitte hogy szükségem van rá már most :D

2015. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!