Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A folt a petezsákban a szikhól...

A folt a petezsákban a szikhólyag (UH kép)?

Figyelt kérdés

5+3 napos vagyok, az orvos sietve végezte a vizsgálatot, mert szüléshez hívták, így nem tudtam kérdezni. Azt mondta, a petezsák 8mm, a szikhólyag 3,5mm, embriót még nem lát. Másfél hét múlva néz szívhangot.

Itthon vettem csak elő a képet és kicsit érdekesnek találom, mert az előző terhességemnél kör alakú volt a petezsák és a szikhólyag csak az egyik felén domborodott ki, ezen meg mindkét sarokban látok valamit. Vagy ez is normálisnak számít?

[link]



2015. máj. 28. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Doki tudja mit lát, nyugi..
2015. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 5+6naposan voltam még anno dokinál, és pont ilyen volt a kép amit kaptam, és nekem is azt mondta a doki, hogy petezsák van szikhólyaggal. Szívhang sem volt. 9hetesen mennem kellett újra és akkor már olyan kis babszem alakú embriócskám volt szívhanggal, ahogy kellett.

Jövő héten már 5éves lesz ez a kis szikhólyagocska. :)

Még nagyon korán voltál dokinál, ilyenkor ez teljesen jó UH lelet, amit kaptál. :)

Jó pocakosodást!

2015. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. máj. 29. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

ezert hulyeseg az ilyen korai UH

ez az uh kep egy mehen beluli korai terhesseget mutat de ragozd tovabb 2-3 het visszamesz mar tobb latszik

2015. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hülyeségnek nem nevezném, mert volt két vetélésem és az orvosom már a harmadik uh-t csinálta, mert méhenkívüli gyanús volt. Ha csak a 7. hét környékén mentem volna, ahogy itt sokan tanácsolják és nem kapok gyógyszert, lehet, már nem is lenne.
2015. máj. 29. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdező kérdésedkor, volt baba méhedben?
2022. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!