Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jart mar ugy valaki, hogy...

Kinga Sz kérdése:

Jart mar ugy valaki, hogy mivel nagyon koran elment uh ra nem latszodott semmi az orvos meg azt mondta, hogy mehen kivuli terhessege van? Semmi tunet nelkul, csak amiatt, hogy nem latszodott semmi?

Figyelt kérdés
Kerdem mert ez lenne az en tortenetem. Egy masik orvos azt mondta, hogy nem jon szoba ilyen csakhogy 10 nap mulva kell vissza mennem. Az meg annyira hosszu ido szamomra most.... Erdekelne ha valaki atment ilyesmin meg valaha?
2015. máj. 29. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen mentem először dokihoz uh n akkor ki derült h a baba a számított naphoz képest 7-10 nappal volt fiatalabb 2 het múlva mentem vissza ahol a doki mondta h tökéletesen be hozta a lemaradást. Az a 10 nap meg gyorsan el repül. 18+3 hkm
2015. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én mentem korán az első gyerekkel, de nem mondott olyat a doki, hogy méhen kívüli, csak nem erősítette meg azt, amit a teszt mutatott. 3x mentem vissza,3x kellett fizetnem az UH-ért mire végre közölte, hogy bizony baba van a dologba:D
2015. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

En az elso pozitiv teszt utan rogton masnap elmentem (sajnos). Akkor az utolso cilustol szamitva 5 hetes voltam, nem latott semmit, utana ra 7 napra ujra vissza mentem amikor elmeletileg 6 hetes kellett volna lennem.

Visoznt a ciklusaim nem pontosak, tudom biztosan keson volt a pe m. Mivel ezuttal sem latszodott a petezsak azt mondta ugy nez ki mehen kivuli mivel, hogy ennek latszania kellene mar 6 hetesen.

Rogton elmentem egy masik orvoshoz aznap aki azt mondta varjunk meg 10 napot, es, hogy egyelore legalabbis szo sincs arrol, hogy mehen kivuli lenne.

2015. máj. 29. 11:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Már írtam neked múltkor is. Nyugi, én is így jártam. Ne idegeskedj. Tudom hétfőig még sok idő van, de türelem. meglátod minden rendben lesz.
2015. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! A kismamaknak meg gratulalok!
2015. máj. 29. 11:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Mikor volt a pé-d és mikor voltál ahhoz képest másodszor orvosnál?
2015. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyébként én 4 hét 4 naposan (valóban annyi idős voltam) voltam az első gyerkőccel orvosnál, akkor semmit nem látott, rá 1 hétre viszont már látszódott a petezsák.

Drukkolok!

2015. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A kimaradt menses utan 3 nappal mentem orvoshoz. Akkor mar 2db pozi tesztem volt, megis az uh nem mutatott semmit, pedig nagyon jo szomografushoz mentem. Azt mondta varjak egy hetet es menjek vissza, kozben elkuldott vervetelre hcgt nezni. Az jo alacsony lett, igy felmerult a veteles es a mehen kivuli is. 1 het mulva visszamentem, es vagy 20 perc utan egy 0.2mmes petezsakot sikerult merni az uhn. Azota kiderult h a 32 napos ciklusomnal 21 napon volt peteeres, ezert volt ez a nagy csuszas. Mar 27 hetes vagyok, szval tuti baba lesz :) Ne aggodj ha pozi a teszt, akkor ott baba van. Ha meg mehen kivuli, azt ugyis megerzed, mert allitolag borzaszto a fajdalom. Kitartas! :)
2015. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Remelem az en esetemben is jora fog fordulni minden. Vissza szolok hetfo este. Koszi a biztatast!
2015. máj. 29. 12:46
 10/14 anonim ***** válasza:
igen itt vagyok... engem egy idiota dr no vizsgalt es azt hogy mehen kivul van a baba azt egy sima kezi vizsgalattal ' allapitotta ' meg... nem kuldott uhra se semmi ekkor voltam 6 hetes terhes.... hat... befektetett a korhazba hogy muteni fog mielott baj lenne.. reggeli verkepen a hcg magas lett azt mondta akkor is mut biztos mehen kivul van... na ott kivertem a balhet hogy amig nem nezik meg uhn hogy tenyleg mehen kivul van e vagy sem addig nem egyezek bele a mutetbe.. es lass csodat uhn ott dobogott a pici lanyom szivecskeje... most vagyok 38 hetes... ugy elkuldtem a dr not a francba :@
2015. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!