Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányoztál a terhességed...

Dohányoztál a terhességed ideje alatt?Dohányoztam amíg nem tudtam, hogy terhes vagyok. 6 hetes voltam mikor megtudtam. Az orvos azt mondta nem lesz baja a babának. Van itt olyan kismama aki a terhessége első heteiben dohányzott?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Ne haragudj, de már a 10.000. ilyen kérdés! Miért nem olvasod el az eddigieket?

Amúgy nem.

2009. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

NEEEEEEEM!

De az összes barátnőm igen!

Miért kérded?

2009. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Elítélendő, ha dohányzással kezded a babád életét... Ő csak rád számíthat, és ha ezt kapja tőled, inkább ne vállalj gyereket.
2009. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Pfúúj,hogy teheted ezt a gyerekeddel?nem szép látvány egy dohányos nő,amikor nagy pocija van és csak szívja,szívja!!ez elkeserítő!ne hari
2009. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Dohányoztam amíg nem tudtam, hogy terhes vagyok. 6 hetes voltam mikor megtudtam. Az orvos azt mondta nem lesz baja a babának. Van itt olyan kismama aki a terhessége első heteiben dohányzott?
2009. jan. 29. 19:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a terhességem előtt dohányoztam. Nem voltam láncdohányos, de heti egy-másfél doboz elment.


Aztán terhes lettem, és letettem.

Nem volt egyszerű, és jóval többet híztam, mint ha nem dohányoztam volna előtte, de azt hiszem egy gyerek, akit annyira várnak, mint mi, megérdemli az esélyt a maximális egészségre. Enélkül is annyi veszély fenyegeti szegényeket.


Egyébként a férjem is leszokott ugyanezért.

A passzív dohányzással sem vagy előbbre.


Szerintem nem olyan sok ez a kilenc hónap.

Persze, ha szoptatni is tudsz majd, az az időszak is kimarad, de ha nem tudsz örökre lemondani a dohányzásról, gondolj bele, hogy utána évtizedekig hódolhatsz ennek a szenvedélynek.


Csak ezt a pár hónapot bírd ki a gyerkőc kedvéért!


Sok erőt, és kitartást kívánok hozzá!


Üdv: 37 hetes kismami

2009. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is dohányoztam amíg nem tudtam. Ettől még nem lesz baja. A gond onnantól kezdődik ha utána is dohányzol.
2009. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló vagyok, és igen, kb. hat hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok én is.

Akkor tettem le a cigit.

Elméletileg egészséges a bébi, de még pár hét vissza van addig, hogy a saját szememmel lássam.

A doki szerint nem lehet ettől baja.

2009. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is dohányoztam addig amíg nem tudtam hogy terhes vagyok.Azóta már abbahagytam,és nem is hiányzik.Fontosabb,hogy a baba egészséges legyen.Boldog babavárást!
2009. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én pont akkor tettem le, amikor fogant a csöppségünk. De hozzáteszem, így is szomorú vagyok, hogy hamarabb nem ment.

Szerintem ha valaki babát vállal, ezt minimum meg kell tennie. Ennyit megérdemel a babánk! Tudom, hogy nehéz letenni, de csak magunkat hibáztathatjuk, ha a babánknak emiatt lesz baja.

Szóval nagyon jól cselekedtél, amikor letetted. Ezzel több lehetőséget adtál a babádnak a "túlélésre"!

2009. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!