Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gát bőrén jobb oldalon kb....

A gát bőrén jobb oldalon kb. 1 cm-re a hüvelybemenettől egy borsónyi, fájdalmas csomócska jelent meg 2 napja. Szőrtüsző vagy verejtékmirigy gyulladás lehet?

Figyelt kérdés

Minden nap rendesen mosakodom, mi nem élünk nemi életet a férjemmel már régóta (nekem így jobb, mivel nagyon dizskomfort érzésem lenne tőle, a férjem nem panaszkodik, nem hagyom, hogy panasza legyen :-)

Volt már másnak is ilyen csomócska a nemi szervén terhességben?


2008. ápr. 10. 20:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs, lemaradt: 25 hetes vagyok!
2008. ápr. 10. 20:12
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt, 2 db egymás mellett.. nagyon féltem mi lehet ez, de az orvos megnyugtatott, hogy nincs semmi baj, el fog múlni. Igaza is lett, kb 1 hét múlva el is tűntek. Én intim szappannal mostam, de szerintem magától múlt el. amúgy nekem sem volt még soha fertőzésem, és az orvos szerint ez sem az. olyan, mint egy mérgespattanás.
2008. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!!!Azt gondolom, hogy nekem is ilyen lehet, mivel megnéztem az interneten, hogy a Bartholin mirigyek (melyek gyulladása elég komoly), a hüvelybemenetnél vannak a kisajkak és a nagyajaka között és ezek duzzanata is jelentkezik ilyenkor. remélem nekem is elmúlik hamar, leginkább az zavar, hogy fájdogál, mivel elég rossz helyen van!
2008. ápr. 10. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is szokott lenni, úgy egy évben 2x,3x és nekem is elmúlik. De van mikor pici genny is kijön belőle. Most is volt egy ilyen (most azért megilyedtem, mert most ugyebár babát várok és miatta azért izgultam).
2008. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen már párszor, de mindig elmúlt. Néha olyan mintha egy kis szőrtüsző lenne, néha meg mintha valami pattanás.
2008. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy szőrtüsző gyulladás,vagy a Bartholin mirigy gyulladása lehet!Mutasd meg orvosnak!
2008. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!