Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló szedés és...

Fogamzásgátló szedés és menstruáció, így is lehetséges? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Folyamatos mensturáció, 28 naponta. Fogamzásgátló szedés mellett, mégis azt gondolom, hogy terhes vagyok. Legutóbb egy 17 héttel ezelőtti aktusból lehetne baba, ami a ciklus végén (23-24. napon) volt. Hason aludni tudok, melleim most újra elkezdtek fájni, a menstruáció előtti napon. Elég érdekes érzésem van a hasamban, mintha bizseregne, de az is a menstruáció óta van. Illetve - fogalmam sincs, hogy miért - volt egy időszakom mostanában, amikor szinte mindig úgy jártam-keltem, hogy picit be volt húzva a hasam, illetve úgymond "tartva" volt. Amúgy elég vékony lány vagyok, 165 cm. és nagyjából 45 kiló. A hasam kicsit olyan mintha középen jobban kidudorodna... Szerintetek baba lehet a dologban, vagy nem igazán?

2015. máj. 29. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én amikor terhes lettem bogyó mellett, akkor nem jött meg a vérzésem. De hallottam már az ellenkezőjét is. Csinálj egy tesztet, vagy menj el dokihoz, és kiderül.
2015. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Mindig rendesen szedtem a gyógyszert, nem hagyok / hagytam ki sosem egy szemet sem. Tesztet még azért nem csináltam, mert a párom állítása szerint "biztos bekattantam, nem vagyok terhes"... :D
2015. máj. 29. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:
17 héttel ezelőtti aktus... kizárt szerintem, hogy 17 hét alatt, azaz 3,5 hónap alatt nem derült volna ki, hogy terhes vagy! arról nem beszélve hogy akkor már legalább 3szor menstruáltál azóta!
2015. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!