Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
jun.16 elkezdtem barnázni majd 20 megjött, de egy tisztasági betét elég volt minden nap (5nap). gondoltam nincs baba oké megjött majd következő hónapban. most júl. 20 ra nem vártam, nem is jött még meg, semmi tünetem nincs.vagy ezek azok? hogy folyton éhes vagyok és néha szédülök mikor felállok,éjjelente meg arra ébredek ég a gyomrom és attól hányingerem van de ez csak 10 perc és vége. szerintetek? nagyon szeretném már, hogy összejöjjön, nem merek tesztelni, annyi negatív volt már! 22/nő válaszokat előre köszi

2014. júl. 22. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Teszt?
2014. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem mertem még tesztelni, gondoltam várok még 2 napot, csak nem tudom merjek e reménykedni!
2014. júl. 22. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Teszt! 22 évesen azért olyan sok negatív teszt nem lehetett, hacsak nem csináltal minden hónapban tóbbet.
2014. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5 éve vagyok a párommal, 3 éve elvetéltem 3 as ikrekkel. utána nemsokkal endometriozist diagnosztizáltak, azóta próbálkozunk, hidd el hogy sok!
2014. júl. 22. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Van aki évekig negatív teszteket lát, én 1 évig negatív teszteket láttam mégis teszteltem mindig, hiszen másból nem tudjuk meg hogy terhesek vagyunk, sajnos itt a gyakorin sem látnak a hasunkban... :D Úgyhogy tesztelj.

Nekem gyanús hogy múlt hónapban csak tisztasági betét kellett, szerintem itt gond lesz és nem baba.

2014. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Teszteltél azóta???

Utolsó voltam.

2014. júl. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem de hétfő de. megyek orvoshoz! még mindig nem jött meg! azért jó lenne ha baba lenne! de ha nem akkor legalább remélem nincs nagy baj :( majd irok!
2014. júl. 25. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!