Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? Volt már valaki így?

Baj lehet? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
38+3hetes kismama vagyok, s egy hete vizeletürítès után alhasi görcsöm ( menstruáció szerű ) van nèhány percig. Èjszaka pedig ha alszom fáj, ha egyik oldalról a másikra fordulok, s ha már nagyon tele van a hólyagom alig bírok felállni, úgy fáj az alhasam, akkor olyan húzó, szúró fájdalmat èrzek. Volt már valaki így, valakinek van tapasztalata mitől lehet?

2015. máj. 30. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt minden szülés előtt álló kimama átéli. Legalábbis nálam mindháromszor ez volt, 35. héttől a szülésig.
2015. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez termèszetes? Kicsit megnyugodtam. De mi okozza? Nyomja a pici feje?
2015. máj. 30. 13:04
 3/4 Rittanddel ***** válasza:
én már legalább 3 hete érzem ezt amit te éjszaka az átfordulások, meg a kiszállás az ágyból az borzasztó, de valamikor az is h felállok a székből és húz lefele a szemérem csontomnál fáj. De ürítéskor nem fáj. jah és én most vagyok 32 hetes, én a súlytöbbletre gondolok mert sokat híztam...
2015. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az éjszakai fordulásos, telehólyagos-felkelős mutatvány nekem is fájt az utolsó hetekben. A vége felé nagyjából már mindent nyomott a baba. :)
2015. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!