Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt más is aki az első...

Volt más is aki az első trimeszterben használt Canesten krémet?

Figyelt kérdés
10.hétben vagyok és lett egy kis gombás fertőzésem,terhesen mindig kijön.Olvastam,hogy az első három hónapban kerülendő.az orvos ajánlotta ezt a krémet de egy kicsit aggódok

2015. máj. 28. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is használtam, mert gombás lettem én is. Én valami olyan fertőzést is kaptam aztán, amit nem tudtak kikezelni, csak szüléskor kellett nekem szurit kapnom, meg a babám is kapott volna, ha hüvelyi úton született volna, de sajnos sürgősségi császár volt, így ő nem kapott, mert csak akkor kapta volna el, ha konkrétan érintkezett volna a hüvelyem gombás részével.
2015. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is használtam, semmi baj nem lett belőle. A kezeletlen fertőzés nagyobb gondot is produkálhat.
2015. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Szinten 10 hetesen. A dokim csak ezt engedelyezte, a kupot nem elso trimeszterben. Nem lett semmi baj :)
2015. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.megnyugodtam :)
2015. máj. 29. 07:03
 5/6 anonim ***** válasza:

9 hetesen használtam,mivel régen is bevált terhesség előtt, ezért nem paráztam rá, bár ITT mindenki lecseszett h baja lesz a babának, és felelőtlen vagyok..

semmi baja nem lett, a fertőzés elmúlt, a doki még csak észre se vette a dolgot.

2015. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok . annyi lemaradt hogy kézzel helyezd fel, és ne azzal az eszközzel amit adnak hozzá ( hirtelen nem tudom a nevét) de ez a papíron is rajta van :) jobbulást és jó babavárást :)
2015. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!