Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes vagyok 4...

28 hetes terhes vagyok 4 napja észrevettem, hogy szurkál a méhem és a baba is nem erőteljesen rugdos csak néha, a gyomorégésem elviselhetetlen lett mindentől ég még a víztől is. Van aki így van mint én?

Figyelt kérdés
Sok sok tanácsra és nyugtató szóra lenne szükségem. Természetes Hétfőn már lesz az orvosom és megyek hozzá de addig is tiszta ideg vagyok..

2015. máj. 30. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! 23 hetes vagyok. Szerdán vagy mikor jött a szeles idő, most hiába van melegebb, még mindig csak enyhén érzem a babát. Tegnap először tapasztaltam a keményedést (sok magnézium ellenére) és este kicsit görcsölt is a hasam. Kedden megyek az orvoshoz de bevallom én olyan szinten aggódok, hogy szerintem 4D lesz belőle délután ha fogadnak.

Egyébként a gyomorégés nálam is egyre rosszabb, emiatt kétlem, hogy kellene aggódnod. Salvus víz az jó.

2015. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én 31 hetes vagyok és nekem is szurkál,mocorog a babó,de mintha kicsit lustább lenne. Mondjuk már lehet a hely is kezd neki szűkös lenni. Lehet az időjárásban van valami!!?Én kedden voltam uh.n,ott mindent rendben találtak,de én is hétfőn megyek vissza vizsgálatra. Próbálj meg addig te sem idegeskedni,biztos minden rendben van 😊 Boldog babavárást.
2015. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ideges vagy, inkább menj be az ügyeletre, nézesd meg! Inkább egyszer feleslegesen, mint később esetleg későn. Biztosan minden rendben van, szoktak a babák ilyet csinálni, hogy egy-egy nap lustábbak, pont mint mi, felnőttek. De nekem azt mondta a dokim mindkét terhességem alatt, hogy amint valami furcsa változást érzek, menjek be bármelyik kórházba, amelyik a közelemben van /lAsd egy kirándulás vagy program esetém akár vidéken is/, az ügyeletnek az a dolga, hogy az ilyen esetekre készen álljon /többek között/. Én mentem is nemegyszer, sosem küldtek el, nem néztek rám ferde szemmel. Bár engem nem érdekelt volna, közeli családtagnak halt meg a babája a szülés előtti naoon az anya pocakjában, hát, én attól annyira készen lettem, hogy komolyan vettem a dokim szavait.
2015. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok kismamák!

Ha baj van a babával, általában vagy túlságosan mozognak, vagy inkább semmire nem reaagál. A gyomor égésre pedig a szódabikarbonátot javasolnám. 1 dl vízbe tegyetek 1 kiskanál szódabikarbonátot, és oldódás után lassan igyátok meg. Használni fog!

Vigyázzatok magatokra, és ne menjetek ha lehet a legnagyobb melegbe sehová, vagy ha muszáj, akkor vigyetek magatokkal vizet, és mindig vizezzétek magatokat. Arcotokat, homlokotokat, tarkótokat, és ahol csak lehet, akár a fejeteket is.

Egészséges édes apró emberkéket kívánok mindőtöknek!

Üdv: Aranyu 4 fiú, és 5 lány anyukája

2015. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!