Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS 8 hetes terhes vagyok, és...

SOS 8 hetes terhes vagyok, és hirtelen el öntött a vér menszesz szerű de csak 5 percig tartott. Hivtam a dokimat de csak reggel bír fogadni. Valakinek volt már ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

#aggódom!
2015. máj. 30. 13:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
indulj azonnal
2015. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ird meg hohy hohy vagytok majd!
2015. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kekeckedesbol, de en a mentot hivtam volna ahelyett, hogy ide irok. Egyertelmu veteles jelei, nem lehet varni ilyennel, te is veszelybe kerulhetsz... dokit ebben a pillanatban cserelnem le, aki nem mondta, h irany a korhaz. Milyen orvosok vannak?! kitartas, remelem megmentik!!
2015. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Kávétejszín ***** válasza:

Mi az, hogy csak holnap fogad a doki? :(

Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Írj majd azért, hogy mi lett!

7 hetes kismama

2015. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Azonnal indultam volna a kórházba és útközben hívtam volna a dokit, hogy esetleg bent van-e.

Szerintem cserélj orvost!

2015. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Remeljuk, csak egy kifakadt hematoma, es nem mossa ki a petezsakot... Drukk.
2015. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok be jöttem a kórházba és a babával minden rendben.Egy vér rögöt találtak annak kell fel szívódnia.Addig is bent tartanak meg figyelésre.Köszönöm mindenkinek aki aggódót értem.
2015. máj. 30. 18:05
 18/22 anonim ***** válasza:
jobbulást :-) pihenj sokat
2015. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Kávétejszín ***** válasza:
Örülök, hogy minden rendben a babával. Sokat gondoltam ma rád! Pihenj sokat, és tuti, hogy minden rendben lesz! :)
2015. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne ide írj elõször, hanem kórház! De jó, hogy minden rendben van!!! Velem is ez történt múlthéten, de én külföldön élek és nem tartanak bent a kórházban, itthon fekszem. Pénteken lesz az 'elsõ' uh, nagyon várom és reménykedem, hogy minden rendben továbbra is. Ilyenkor nagyon szeretnék otthon lenni.Még hogy rossz a magyar egészségügy?! :) Kívánom, hogy gyorsan szívódjon fel, baj nélkül!
2015. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!