Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken nem jött megszerencsé...

Pénteken nem jött megszerencsére, csináltam tesztet reggel, ami nagyon halvány lett, de ott van. Vasárnap reggel, es ket nap múlva is akkor lehelettel lett erősebb. ma vagyok az elmaradt menstruacio után 4 nappal. Miért nem erősödnek a csíkok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 05:39
 1/4 anonim válasza:

Nekem az elején időn túl lett két tesztem is pozitív és reménykedtem és a tünetek is megvoltak(kimaradt a vérzés is)Nem várt után másfél héttel lett időn belüli a tesztem pozitív,ami szintén halvány volt!Gondolom a hcg mennyisége miatt :) Mielőtt mentem az orvoshoz csináltam még egyet(7.héten)akkor volt erős a csík!

Gratulálok

13hkm

2015. máj. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hígabb volt a vizelet vagy a hcg nem valasztodik úgy ki a vizeletedben. Nehogymár aggódj miatta, a vizelet alapú tesztek arra valók hogy valaki terhes vagy nem terhes. Túl sokat nem lehet levonni belőle mást.
2015. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Ez most sokat segített, már nem látom olyan sötéten a dolgokat:)
2015. máj. 12. 11:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a 4.hét végén elment a baba...
2015. máj. 14. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!