Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány fokos vízben lehet...

Hány fokos vízben lehet fürdeni egy kismamának?

Figyelt kérdés
Egy 13 hetes kismama!
2007. nov. 3. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
37 a max.!Ezt ma olvastam egy kismamakönyvben!
2007. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Szia! Semmiképpen sem forróban! Az idő előrehaladtával majd fekhetsz melegben, de most még nem kellene. Az orvosod erre biztosan tud majd neked választ adni. Jó egészséget nektek!
2007. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
37 fokosban es max 10 perc,tobb nem ajanlott
2007. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen tűz forró,méhösszehúzódást okozhat,bár ez inkább a későbbiekben lehet veszélyes.Viszont ha nyitott a méhszáj(ami szintén a későbbiekben lehetséges)akkor nem ajánlatos mert fertőzést kaphatsz.4 gyerekem van,imádok fürdeni,jó meleg vízbe,főleg télen ha hideg van:-).Terhesen sem vontam meg magamtól ezt az élményt.
2007. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nem akarok okoskodni, de általában a test hőmérséklete 36,5 fokos. Szerintem a 37 fokos viz irtó hideg, bár sosem mértem a kiengedett viz hőfokát. Szeretek belefeküdni a kádba, birható meleg vizben, nézegetem a picim mozgását, nagyon nyugtató hatása van a babámra és magamra is. Üdv. -21 hetes kismama-
2007. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!