Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhesség látszódhat...

4 hetes terhesség látszódhat az ultrahangon? 8,4 mm-es nyálkahártyával tényleg nem lehet terhesség? Nektek mennyi volt?

Figyelt kérdés

Pozitívak a tesztek, 2.-án volt esedékes a menstruációm. Másnap délután kezdtem el pecsételni, vérezgetni. Egyből még aznap este mentem az orvoshoz, de azt mondta kizárt hogy ekkora nyálkahártyával terhes lennék, azt mondta ez kémiai terhesség volt.

Én ezt el is fogadtam, de ma pénteken is pozitív lett a tesztem. Ilyen korai terhességnél meddig maradhat a HCG? Ilyenkor még 1-2 nap alatt kiürül nem? Az igaz hogy nem lett erősebb a csík, de egyértelműen pozitív.

Ma kellene elkezdenem a clostit, de nagyon gondolkodom mi legyen. Inszeminációnk lenne.

Köszönöm előre is!


2015. jún. 5. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólsz az inszemes orvosnak, h mi a helyzet. Ezt a hónapot meg kihagyjátok, hátha terhesség. Két hét múlva meg visszamész a dokihoz, mert 4 hetes terhesen semmit nem lehet látni, nekem 4-5 hetesen volt 13 mm a nyálkahártya.
2015. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegulis megjott a mensesed?
2015. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tiszta vér jött, de nem nagy mennyiségben. Leginkább törlésnél van. Most délután óta meg alig volt valami, lehet eláll teljesen.
2015. jún. 5. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:
8,4-es nyh-val, piros verzessel nem hiszem, hogy megmaradt a pici.
2015. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!