Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is mértek lehetetlen...

Nektek is mértek lehetetlen méreteket terhesség alatt?

Figyelt kérdés
A héten voltunk 4d-n kedden, és ma a kórházban 30 hetes uh-n. Kedden kihozták hogy 1 héttel nagyobb a méretek szerint, ma meg hogy 1 egész hónappal. Pedig tudom pontosan a fogantatás napját, mivel vezettem a hőmet, és figyeltük a napokat. (A 12 hetes uh-n az Istenhegyi úton napra pontosan ez is jött ki kombinált teszten.) Ennyire csak becslik a méreteket vagy ekkora különbségek vannak a gépek között hogy 3 nap alatt hetekkel már méreteket mondnak folyamatosan?
2015. jún. 5. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

4d-n nekem elég pontosak voltak. Sima uh-n voltak eltérések, bár egy hónap azért nem volt, de 2 héttel nagyobbnak mérték ott.

Szerintem ez dokifüggő is, hogy mennyire alapos, és igen a gépek is mások, tehát lehetnek eltérések. Bár mondom, az 1 hónapot kicsit sokallom.

2015. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kislányom a 30 héttől kB. 4 héttel nagyobb méretekkel rendelkezett. A fogantatás tuti volt mert abban a hónapban csak ovu előtt két három nappal voltunk együ. Végül a 38 héten született meg 4200 grammal es 55 centivel és 35 buksival.

A kisfiam is nagy baba volt így nem nagyon lepődtunk meg.


Max nagy baba lesz nyugi. :)

2015. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is nagyon sokallom az 1 hónapot, főleg hogy csak a fejmérete lett 3 nap alatt ennyivel nagyobb. Kedden 4d-n minden értéke pont 1 héttel volt nagyobb, kb mm-re pontosan megfelelt a 31 hetesnek minden méret. Ne izguljak emiatt szerintetek?
2015. jún. 5. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem csak a fejméret lett nagyobb? Én azért elmennék mégegyszer! Nyilván nincs gond, csak furcsa,hogy a többi érték miért passzol, ez az egy meg miért nem.
2015. jún. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedden még jó volt a fejméret, láttam ahogy mérték. A kórházban meg 1 perc volt az egész vizsgálat, arra se volt képes az orvos hogy még egyszer megmérje...
2015. jún. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!