Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz elfolyásnak van...

Magzatvíz elfolyásnak van valami előjele?

Figyelt kérdés
36 hét. Egy másodperc alatt elázott a tisztasági, de inkább folyásnak nézném vagy nem tudom. Éreztem is, ahogy jött, pedig napok óta teljesen szárazság van egyébként.
2015. jún. 7. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Menj be kórházba, mert ha tényleg magzatvíz, akkor órákon belül orvosi segítségre lesz szükség.
2015. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem hetekig szivárgott, mielőtt elkezdett ömleni és beindult a szülés. ezzel nem voltam dokinál.
2015. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szivárgó vízzel nem bölcs dolog orvost elkerülni. Megnő a méhen belüli fertőzés veszélye, hiszen már nem steril a magzatvíz.

Mindenképpen menj orvoshoz.

2015. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudsz venni betétet ami mutatja hogy tényleg magzatvíz -e. Irány a patika.
2015. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Állítólag fals eredményt ad a betét. Én orvoshoz mennék, mert szivárgással is gondok lehetnek.
2015. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem jelez a betét. De nem is jön annyi, nem tudom mi lehetett hirtelen délelőtt, de megijesztett.
2015. jún. 7. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes voltam, amikor elfolyt a magzatvíz. Igaziból szerintem nagy előjelei nem voltak. A hüvelyem már iszonyatosan nyílalt pár napja és a zöldséges megjegyezte, hogy leszállt a pocakom. De, amikor elfolyt a víz, az elég durva volt. Azonnal elázott a nadrágom, sőt még a padlóra is jutott és folyamatosan folyt.
2015. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi előjel, arra ébredtem reggel, hogy jön egy fájás, majd egy apró belső pukkanás és kicsit elkezdett folyni. Aztán egyből 6 percenként ismétlődött a fájás, hol kevesebb, holt több magzatvízzel. Azonban én ekkor már túlléptem a terminust.

Nem veszítesz vele, ha megnézeted orvossal.

2015. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma nekem is mondták a suliban anyukák, hogy nagyon lent van a pocakom. Szerdán megyek orvoshoz. Most emiatt nem akarok menni, hisz nem magzatvíz, azért folyt volna az azóta is. Viszont ma megint jött egy nagyobb adag nyúlós folyás. Szerdára meg lesz a kenet eredmény is szerintem. Még arra gondolok nyákdugó lehet e az a sárga valami. De nem hinném. Nekem még olyan se volt előzőleg, szóval nem tudom az milyen, de mindneki azt írja színesebb.
2015. jún. 8. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!