Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen ez lehetett nyákdug...

34 hetesen ez lehetett nyákdugó, vagy sima folyás?

Figyelt kérdés
Ma miután WC-n voltam (többször is), a papíron tojásfehérjés folyás volt, pont mint a peteéréses nyák. Remélem nem a nyákdugó volt. Még igencsak korai lenne. Mondjuk eléggé félek, mert a méhszájértékem már lassan három hete C2111,az orvos azt mondta, hogy nem kell szigorúan feküdni, de ma az összes kisruhát kivasaltam, meg eltettem, eléggé el is fáradtam.
2015. jún. 7. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A nyákdugó nekem ilyen sárgás-barnás kocsonyás nagyobb darab akármi volt. Van akinek pirosas. Pénteken találkoztam vele, és hétfőn reggel szültem. Orvoshoz mikor mész?
2015. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez pici volt, meg teljesen átlátszó. Orvosnál most voltam szerdán, utána majd csak 17.-én megyek.
2015. jún. 7. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem csak folyás. A nyákdugó nem ilyen.
2015. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nyákdugó nem ilyen, szerintem is csak folyás.
2015. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a pároddal való együttlét "maradványa" távozott? A múlt héten nálam is hasonló jelek mutatkoztak, de valószínűnek tartom, hogy csak ez volt az oka.


38+6 hkm

2015. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert párommal már 3hete tilos az együttlét, mert kinyílt a méhszájam, és C2111 az értékem.
2015. jún. 8. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Szerintem az nem a nyákdugó akkor. Barátnőmnek 37 hetesen ment el, és 40+2-re szült, tehát ha azt is láttad volna sem biztos, hogy hamarabb jön. Figyelj oda viszont a fertőzésekre (nyilvános wc, csak tusolás...stb), és persze pihenj!!! :) Kitartást, és könnyű szülést!


39 hkm

2015. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!