Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van esély?

Szerintetek van esély?

Figyelt kérdés
Szombaton csináltam reggel tesztet, de sajnos 5 perc után is negatív volt. A tesztet ma szerettem volna eldobni, eddig elraktam és próbáltam lenyugodni, nem foglalkozni vele. Mielőtt eldobtam volna megnéztem és halványan látszódott a második csík is. A hasam lassan 2 hete szurkál és a mellbimbóim érzékenyek. A menstruációmat csütörtökre nem várom. Érdemes még egy tesztet csinálni vagy várjak csütörtökig, hogy mi lesz? :/ :) A válaszokat előre is köszönöm!

2015. jún. 8. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elméletileg ennyi idő után hiába van ott csík, már nem értékelhető a teszt. Ha nem jön meg, ismételd meg a tesztelést, és időn belül nézd meg. Szurkolok!
2015. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. jún. 8. 16:57
 3/17 anonim ***** válasza:

én nagyon korán teszteltem, 7 nappal nem várt előtt...

Nem is láttam pozitívnak, félre is tettem, hoyg majd mindjárt kidobom, ám elfelejtettem, és 2-3 óra múlva mikor megnéztem, mintha láttam volna nagyon halványan valamit..

Tudtam hogy ennyivel utána már nem jó, de én akkor is éreztem hogy baba van a dologban, mégha rajtam kívül senki nem is látta még ezt a halvány csíkot se.. :D

aztán 2-3 naponta teszteltem, és a nemvárt napján már szép erős lett a második csík. Most már 20 hétben járok!

szurkolok neked!

2015. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon szépen köszönöm a biztatást! Több mint fél éve próbálkozunk és már szinte teljesen lemondtam róla :/ Főleg, hogy az elmúlt időszakba elég sokat betegeskedtem és a gyógyszerektől össze vissza jött meg a menstruációm :/ Az utóbbi néhány hónapban meg 35-41 nap között... :/ Aztán én amikor láttam, hogy negatív el is raktam a tesztet, de a párom ma mielőtt kidobtuk volna ránézett és ő mondta, hogy ezen ott a halvány csík, és igaza volt. :) Csak néha ez a has szurkálás elbizonytalanít, meg a mellbimbóim nagyon fájnak és ezért nehéz bíznom benne, mert a melleim alapból fájni szoktak a menstruáció előtt. :/ De így, hogy ezt leírtad próbálok arra koncentrálni, hogy baba van és pár nap múlva ismét tesztelni :$ :)
2015. jún. 8. 21:26
 5/17 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Remélem valamelyik által meglehet nyitni. :) Annyira nem sötét a második csík, főleg így kép alapján, de én és a párom látjuk. :)

2015. jún. 8. 22:27
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez pozitív lesz, én tesztelnék még a helyedben. :) Én is csütörtökre nem várom. :)
2015. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) A hétvégét már megvárom, hogy mi lesz. Csak aggódom mert néha-néha görcsölgetek és szurkál a hasam alja is :/ Remélem hogy a teszt nem véletlenül lett pozitív :)
2015. jún. 9. 16:27
 8/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. :) Én tegnap reggel kezdtem extra halvánnyal, aztán gyógyszertár, két érzékenyebb teszt, ami már rendesen pozi volt, ma reggel szintén egy 25-ös, ami már szépen erősödik. :) Nekem gyanús a teszted, én tuti nem bírnám ki hétvégéig. :) Üdv: Zs
2015. jún. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát nekem ma kéne megjönnie,de a tegnaphoz képest néha görcsölgetek csak, szóval bízom benne hogy nem jön meg, aztán lehet leszek olyan türelmetlen hogy megcsinálom előbb. :) Köszi a válaszod, gratulálok neked! :) Régóta próbálkoztatok?
2015. jún. 10. 15:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. :) Még nem olyan régen próbálkoztunk, ez volt a negyedik holnap. Ti? Én is aggódok egy kicsit, mert néha-néha görcsölgetek, hol kevésbé, hol jobban, de azt mondják ez normális, és én elhiszem. :) Szerintem már ma-holnap kimutatná Neked is a tutit,ahogy elnéztem a szombatit. :) Zs
2015. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!