Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van esély?

Szerintetek van esély?

Figyelt kérdés
Szombaton csináltam reggel tesztet, de sajnos 5 perc után is negatív volt. A tesztet ma szerettem volna eldobni, eddig elraktam és próbáltam lenyugodni, nem foglalkozni vele. Mielőtt eldobtam volna megnéztem és halványan látszódott a második csík is. A hasam lassan 2 hete szurkál és a mellbimbóim érzékenyek. A menstruációmat csütörtökre nem várom. Érdemes még egy tesztet csinálni vagy várjak csütörtökig, hogy mi lesz? :/ :) A válaszokat előre is köszönöm!

2015. jún. 8. 15:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nekünk a májusi hónap volt a 7. :/ Nálam az a baj, hogy görcsölgetek, ma szerencsére kevésbé mint tegnap, de nem kellemes. :/ A teszttől azért félek, mert szombaton csináltam csak nem tudom, hogy mikor lett pozitív, mert későn néztem rá :/ Párom szerint most tuti baba van, de én aggódok :/
2015. jún. 10. 20:55
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, többször egy nap kicsit erősebb görcs, ami úgy fél percig vagy csak pár másodpercig tart. Teljesen nyugodt csak az orvos után leszek. Kitartás, ìrd majd meg mit teszteltél! :) Zs
2015. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Sajnos most délutánra enyhén elkezdtem vérezni. :( 7 hónap próbálkozás után sincs szerencsénk :( Sajnos el kell mennem nőgyógyászhoz :( De neked sok sikert és még egyszer gratulálok! :)
2015. jún. 11. 15:42
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Ha most nem sikerült, akkor van egy újabb hónap próbálkozni. Mi másfél évig nem védekeztünk, mire összejött, bár mi úgy voltunk, ha jönni akar, jönni fog. Ne idegeskedj emiatt! Ha két egészséges ember vagytok, miért pont nektek ne jönne össze? ;)
2015. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát köszi! Próbálom én is úgy felfogni, hogy ha akar akkor jön :) Az a gond, hogy most dokihoz mindenképpen el kell mennem, mert az utóbbi időbe elég rendszertelen a menstruációm :/ Most ez a 3. hónap, hogy megjött 41 napra, de van olyan orvos aki azt mondja, hogy már ez se normális, van amelyik szerint igen. :/ Szóval majd kiderül mi lesz... Ráadásul most is nagyon görcsölök, de közbe alig vérzek, szóval nem tudom. :/ Ilyen még nem volt... Nekem már az első nap vészes szokott lenni :/
2015. jún. 11. 19:47
 16/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el, nekem voltak ennél hosszabb ciklusaim is, aztán menses utolsó napján jött össze a baba. Addig volt, h nem volt tüszőrepedés az egyik petefészeknél, azért késett. Szorítok nektek!
2015. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Remélem, hogy nálam sincs semmi komoly, aztán pár hét múlva örülhetek! :) Sok sikert nektek továbbra is és vigyázz magatokra! ;)
2015. jún. 11. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!