Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki rajtam kívül aki...

Van valaki rajtam kívül aki nehezen dolgozza fel a a terhességet?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok hogy hízás, puffadas, nagy has es stb...terhességem elott vékony mar mondhatni csinos voltam most jarok a 7. Hónapba es ugy latom magam mint egy malac. A nagy hasam es az eddigi plusz 10kg hízás (tudom nem sok de nekem nagyon) mar depressziósa tesz. Tudom ez ezzel jár es a gyerekemert mindent de megis ugy erzem nem vagyok no nem vagyok kívánatos no csak egy nagyhasu lufi :( érzett valaki igy terhesség alatt?

2015. jún. 8. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Nem éreztem ilyet :-) imádtam a terhességet. 10kg-ot máris felszedtél?? :-o
2015. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Irigylem a problémádat!

Tudod hányan örülnének Neki ha teherbe esnének és ezek lennének ilyen problémái!

2015. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Én sem szeretek terhes lenni. Az egyik a kinézetem, ami miatt nem. Tudom, ez sokak számára megvetendő, de tényleg nem látom magam csinosnak nagy kerek hassal, és utálom a kilóimat is (bár én a 40 hét alatt összesen szedtem fel 10 kg-t, de akkor is). Öltözködni sem élvezet ilyenkor, mert minden terhesruha úgy áll rajtam, mint tehénen a gatya. De ez van, akinek nincs pénze béranyára annak ezt el kell viselni...
2015. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az első pár hét nagyon nehéz volt. Elsősorban a barnázás miatt, aggódtam a baba miatt, másrészt az utrogestan hüvelykúp 9 hetes koromra rengeteg kellemetlenséget okozott. Emellett egész napos hányingerem volt és hatalmas lett az alvásigényem, tudtam aludni a barnázás miatt mivel pihentem, de így is állandóan fáradt voltam. Rossz volt a mozgáshiány is, nem mondom, hogy sportoltam előtte de mindig is rengeteget sétáltam, csak mert jól esett.


12 hetes korom óta élem világom, semmi bajom. Bár most kicsit izgulok, holnap megyek terheléses cukorra.

Most híztam vissza eredeti súlyomra, -4 kilót fogytam az első pár hétben. Végülis nem zavar, csak nem akarok sokkal menni szülni.


24 hkm

2015. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Miert kell egyből támadni a másikat ha nem

Rózsaszín szirupos álmokent éli meg a terhességet?!

2015. jún. 8. 22:39
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
ha megszultel ,le fogod kakalni magasrol :D egy ideig.aztan majd teszel erte ,hogy ujra jol nezz ki.de sose abrandozz arrol hogy a regi leszel.en is nagyon vekony voltam ,pont azert mert nagyon feszes volt a borom ,most tiszta stria mindenhol ,szanaszet repedt.a kilok lementek ,de a hasam log.hat ez van :) hidd el ez a legkisebb gondod lesz
2015. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Legkisebb gondja? Hát nem tudom. Engem azért érdekel,h hogy nézek ki:-) ezek szerint valakit nem:-)
2015. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De, lehetsz a régi, genetikai adottság kérdése. Nekem pl. sikerült, mivel az elsővel felszedett tíz kilóm két héttel a szülés után eltűnt, és voltam olyan szerencsés, hogy a bőröm sem repedt ki. (Remélem, most a másodikkal is hasonlóan alakul). Úgyhogy fogjuk fel úgy, hogy átmeneti ez az állapot és egy nagyon jó célt szolgál.
2015. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, ki hogy vág bele a gyerekvállalásba, de én úgy vágtam bele, h azt mondtam, jöhetnek a változások elfogadom őket: a hízást, a striákat, a lábnövekedést, mindent.

Csinos voltam a terhesség előtt és most terhesen is az vagyok, szépnek látom a testem, csinos vagyok a terhesruháimban, szóval én elégedett vagyok a látvánnyal. 34 hetes vagyok, 15 kilót szedtem fel. Csak a hasam van szinte és én még egy klassz fotósorozattal is megörökítettem ezt az állapotot.

2015. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7es ,igen ,nekem most ez a legkisebb gondom :) nem vagyok igenytelen ettol meg.nem vagyok egy tonnas ,csak 50 kg.de megvaltozott a testem ,ez van.nem fogok most az edzoteremben logni orakat.igyekszem normalisan etkezni es sok vizet inni ,egyenlore erre van idom :)de ezt sem a testem.miatt igazabol.
2015. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!