Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív x epil teszt?

Halvány pozitív x epil teszt?

Figyelt kérdés

url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



Szerintetek ezen hány csík van?Holnap kellene megjönnie.A válaszokat előre is köszönöm



2015. jún. 10. 00:47
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsánat de szerintem a kérdésnél nem sikerült feltöltenem a képet,talán ezen a linken már megjeleníti

2015. jún. 10. 00:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, halványan pozitív, nagyon halványan. Nekem 3szor volt ilyen idő előtt. 2ből baba lett, egyből nem, késéssel, de megjött. Gondolom elindult valami... Ezért mondják, ne teszteljünk előre, de nehéz megállni ha egyértelmű és nem bebeszélt tünetek vannak. :S


Még ne vegyél rá mérget, de drukkolok. 2 nap múlva tesztelj, ha nem jön meg. A legjobbakat kívánom!

2015. jún. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod,nagyon kedves és aranyos vagy,hogy szurkolsz 😊.Bízom benne,hogy tényleg kistesó érkezik a 6 éves lánykám mellé 😊.Sajnos rá is 3 évet vártunk.És tényleg nagyon nehéz megállni,hogy ne idő előtt teszteljünk de hát lehetetlenség kivárni az időt ha bízunk és reménykedünk 😊
2015. jún. 10. 09:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok, de a teszten nem látok halvány második csíkot sehol :o Lehet én vagyok vaksi
2015. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is 😊 Igen sajnos a képen nem igazán látni csak tényleg nagyon halványan ha az ember nagyon szugerálja viszont élőben valóban jobban látszik 😊 azért nagyon bizakodom 😊
2015. jún. 10. 19:11
 6/6 Elizabet1998 válasza:

Sziiaa

Az én tesztem is ilyen!! Nekem ma jott egy enyhe verzes de nagyon keves. Kicsit megijedtem. :(

2015. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!