Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tennétek a helyemben...

Ti mit tennétek a helyemben kismamik?

Figyelt kérdés
a héten voltam elsőnek orvosnál, sajnos nem a enyémnél, mert szabadságon van, 5 hetes múltam csinált a doki hüvelyi uh-ot, semmit nem mondott, hogy hány mm semmi... csak hogy jó helyen van, meg is mutatta szóval megnyugodtam meg minden. azt mondta majd az én orvosom elmond mindent 2 hét múlva, igen ám, de júli 20, kaptam hozzá időpontot!! több mint 11 hetes leszek addigra az meg első igazi vizsgálathoz elég későn van?!? nem ?! sevérvétel se rákszűrés se semmit nem adott cak 1 ambulánslapot amin szinte semmi nincs.... arra gondoltam vagy 2-3 hét múlva elmegyek valaki máshoz ogy nézzen meg, de attól tartok csak úgy nem fognak megnézni... ha esetleg azt mondom, hogy nagyon görcsölök csak csinálnának egy uh-ot megint nem ? legalább a 11 hétig megnyugodnék :) Mit gondoltok?

2015. jún. 11. 22:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
sztk-bba jarsz? mert ha ott is ugy mukodik h idopontot kell kerni de surgos esetben adnak sorszamot,akkor menj vissza kb 1het vagy ink.2het mulva h es mond h surgos mert .... talalj ki valamit.;) bocsi h ennyi tudtam csak.
2015. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ja es meg annyit h 12 es-13het kozott kell menni genetikai uh-ra..es oda kell vinni bizony a varandosgondozasi kiskonyvet..sot nekem 7hetes laborba kellett mennem vervetel+vizeletet adni..
2015. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Te vagy a kismama, felelős vagy a piciért és magadért, ha ez a doki nem mondott szinte semmit én a helyedben kövi héten elmennék másikhoz. Hidd el megfognak nézni és jogod van aggódni :) Ők meg kötelesek megvizsgálni. Bátran menj, aggódni nem jó. Hazudni meg nem jó, mert még felírnak valami bogyót ami nem biztos, hogy kéne :S Kitartás és boldog babavárást :)
2015. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen sztk ba Pontosan emiatt szeretnék elmenni valami kamu dologgal :) mert ha ilyen nehéz bekerülni ki tudja a 12 hetes uh ra mikor jutok így el.... :) Köszi
2015. jún. 11. 22:54
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) a görcsökre azért gondoltam mert azt hallottam arra általában csak magnéziumot ajánlanak...
2015. jún. 11. 22:58
 6/18 anonim ***** válasza:

Amikor nekem későre akart időpontot adni az is orvos (mert mondjuk elég későn is kértem) jeleztem hogy elnézést, SOS lenne, nagyon örülnék ha kerìtene egy szabad helyet valahol.


Kérd szépen vagy menj màsik orvoshoz.

2015. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hm...9 hetes leszel akkor. 4 hét van julius 11-ig.. minek surgeted az idot...mégis mit tudna mondani egy másik orvos?
2015. jún. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

3-as "ha ez a doki nem mondott szinte semmit"-


mégis mit mondott volna??? se szivhang se semmi még....csak egy szikholyag láthato.


meg vagytok ti bolondulva, na meg az "5 hetes" terehesség..pfff..nevetséges.

majd elmész 4 hét mulva orvoshoz.

2015. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vagy elmesz addig egy magan orvoshoz, szonografushoz, es megvizsgal...
2015. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is ha magándokihoz mész akkor megneznek normálisan.

Én is oda mentem mert későinek találtam az időpontot. Magánban voltam és szívhang is volt szóval még csak nem is siettem el.

2015. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!