Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 32 hetes kismamik hol...

31 32 hetes kismamik hol helyezkedik el a pocakotok? Nektek is lent van? Ez normális?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal 'faraszt' hogy mekkora a pocakom hogy ikrek lesznek stb... nagynak tényleg nagy viszont nekem fura hogy még mindig lent helyezkedik el. Később fentebb jön majd újra 'lemegy'?
2015. máj. 22. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
En 30 hetes vagyok, 25.hetig lent volt az egyik gyerek de utána felcsuszott :D most mar lejjebb mehetne mert fekve alig kapok levegőt :( amúgy nálam először mindenki sokkot kap a hasamtol, majd mikor megtudják, hogy ikrek a második sokk utan mindenki azt mondja ahoz képest meg kicsi a hasam...:D
2015. máj. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első kisfiammal fent volt, szülés előtt egy két héttel ment le. most végig lent van 34.hétben vagyunk. szóval szerintem normális.
2015. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik rokonnak is lent van a pocakja, 29 hetesen is mesélte. Neki azt mondták normális csak kényelmetlen egy kicsit mert nagy pocakja van neki is.
2015. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Szia! Nekem most ilyen a hasam. Nem tudom, hogy ez le van -e szállva már, vagy nincs. Minden esetre én csuklani teljesen lennt érzem a szeméremcsont mögött, viszont a kis lábacskájával a bordáimat is szokta simizni. :)

Te nem tudsz feltölteni képet a pocakodról?kíváncsi vagyok, hogy velem egyidős kismamiknak mekkora a hasa,mert engem meg azzal idegesítenek ismerősök,hogy milyen pici, nekik ennyi idősen már milyen hatalmas hasuk volt.

2015. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Abszolút nincs kicsi hasad! Amint lesz rá lehetőségem töltök fel kepet:)
2015. máj. 22. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!