Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket kell betartani a gyerek...

Miket kell betartani a gyerek megfoganása előtt, hogy biztosan egészséges legyen a gyerek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt táplálékra, vitaminokra, életvitelre. Tehát miket KELL szedni, és miket kell KERÜLNI?

2015. jún. 12. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy biztosan egészséges lesz...amúgy meg szedj folsavat mindenképp, jó még a D-vitamin is, ha nem vagy eleget napon.
2015. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem ilyen egyszerű,mert ha egészségesen élsz és figyelsz mindenre sajnos akkor is lehet beteg babád! Amit nagyon ajánl az orvosom az a folsav amit már akkor el kell kezdeni amikor eltervezed,hogy babát szeretnétek. Kerülni mit kell? nyilvánvaló dolgokat ugyis tudod, alkohol,dohányzás stb...

[link]

2015. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs garancia. Egészséges életmód, kevés plusz vitamin és mázli.
2015. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Például olyan partner KELL, akinek a családjában nincs öröklődő betegség.


Nincs garancia rá, ahogy az életben semmi másra sincs.

2015. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nikol001 ***** válasza:

Mi mindenáron babát akartunk... Egészségesen etkezem évek óta nem eszem cukrot mindenre oda figyeltem. Hetente 4-testmozgás es minden vitamint rendesen szedtem. Jött a terhesseg úgy örültem

Mondta a doki hogy sportolhatok de nem tettem csak vitamin es egészséges kaja

De elhalt a terhesseg a 11.-ik héten!

Ne parázs rá meg ne tervezi meg úgy ahogy én mert szerintem értelmetlen

Ha meg akar maradni megmarad,tehettem bármit menni akart.

Persze figyelj oda az egészségére mert te vagy a legfontosabb.

2015. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nincs olyan család, ahol nincs visszatérő betegség, ahogy egészséges ember sem létezik, manapság már mindenkinek van valami kisebb-nagyobb baja, még fiatalon is. Ha arra várna valaki, hogy teljesen "tiszta", "hibátlan" genetikájú embert találjon, akkor sosem lesz gyereke.
2015. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaza van mindenkinek. Nincs garancia, az uh vizsgálatok sem szűrnek ki minden betegséget. Fontos még, hogy kerüld a stresszt.
2015. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amit viszont nem írtatok,a dohányzásról pl.szokjon le még az apa is, min. a terhesség előtt fél évvel.

Testmozgás, nuku alkohol,és a terhesvitamint már a teherbe esés előtt pár hónappal is nyugodtan el lehet kezdeni.

2015. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!