Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki 3-4-5 hetes várandós...

Ha valaki 3-4-5 hetes várandósan veszi észre, hogy gyereket vár, és addig dohányzik és alkoholt is iszik (nyári bulik, stb), tehát nem tervezett a gyermek, mennyi az esélye annak, hogy teljesen egészséges gyerek jön a világra?

Figyelt kérdés
Persze miután rájön, abbahagyja a káros dolgokat!
2009. aug. 26. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Az első 4-6 hétben gyakorlatilag csak sejtosztódás és beágyazódás történik nincs közvetlen kapcsolat anya és a "petezsák" között, nincs miért aggódnod!
2009. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kb.6hetes terhesen tudtam meg hogy babát várok,addig egy doboz cigi 2nap,töményet is ittam egyszer,szóval szerintem nem mi vagyunk az elsők és nem is az utolsók akik ugyanígy járnak!
2009. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak idején ezt megkérdeztem a dokit, azt mondta semmi hatása rá. Én 4-5 hetesen vettem észre, voltam dokinál... Előtte volt egy 3 napos 30. szülinapi bulim, ahol bizony lecsúszott (úgy óránként) 1 pálinka és megittam pár üveg bort... és hát a cigi :) persze azonnal abbahagytam és előtte sem volt ez rendszeres. ne aggódj...
2009. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Mi nászúton voltunk, akkor voltam 6 hetes, de még nem tudtuk, mert mielőtt elmentünk Tunéziába a doki azt mondta, hogy nincs baba. Mir ehazajöttünk, már 8 hetes volt(-: (akkor már látta! Ha-ha)

Tunéziában minden nap ittunk fertőtlenítés gyanánt egy-egy pálinkát és néha ittam egy-két pohár vörösbort. Cigiztem is (napi fél/1 doboz). Hazjöttünk, utána dokit váltottam, hátha ő gyorsabban reagálós tipus(-: Megkérdeztem, hogy lehet e baj ebből, hogy nem éppen csak vitaminokkal "táplálkoztam" az elején. Azt mondta, hogy a világon semmi gond nem lesz/lett belőle.(mondjuk nem literszámra ittuk a bort, meg a pálinkát).

Azóta sincs gond, reméljük, nem is lesz. 19 hetes km

2009. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!