Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap meg tudom vajon a...

Holnap meg tudom vajon a babám nemét?

Figyelt kérdés
Március 6 án volt meg utoljára most lépek a 15. hétbe. Holnap reggel uh, igaz vannak bajaim, első, hogy egészséges legyen, de már csiggat hogy lány e /azt akarunk/. Megkerdezhetem a szonográfust, de néha annyira rohan, nem akarom felidegesíteni, ha esetleg még tök felesleges szóba hozni.

2015. jún. 15. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam mindkét lányom a 30 hetes uh-n derült ki, addig takargatták maguk :) A fiam a 14. héten megmutatta magát. Szóval van esélyed, kérdezz rá mindeképp :)
2015. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor bizonytalan még. Kérdezni lehet de nagyon jó pózban kell elkapni ahhoz, hogy meg is lehessen mondani mi van neki. :)

Nekem 16 hetesen is csak egy bizonytalan tippet mondott a dokim. 19 hetesen már tuti volt.

2015. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét esetben 28. héten derült ki, most a 24.-ben, szóval ne éld bele magad!
2015. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem 13.héten a magánorvos azt mondta h inkább kisfiú, a 18.általános uh.-on azt mondták inkább kislánynak néz ki:) és utána a 21.héten megerősítettek róla h tuti lány, azóta persze ezt már a 4D is igazolja :) mi persze bármit mondtak mindig örültünk. Boldog babavárást! 29hkm
2015. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Rokonnak két gyereknél (fiú és lány), illetve nálam is (lány) a 13 héten biztosra mondta a szonográfus a nevet és nem tévedett.

Tény, hogy nagyon modern géppel dolgozott és ő az ország egyik legjobb szakembere.


Szóval sok múlik azon is, hogy mennyire ősrégi a gép és mennyire ért hozzá a szonográfus.

De nehogy már az legyen a baj, hogy ideges lesz a szonográfus..bakker, ez a munkája, végezze el.

2015. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első lányomnál a 12. héten megtippelték, hogy lány, 16. héten már biztosra mondták. Második lányomnál pedig 15 hetesen teljesen biztos volt benne a szonográfus.

Úgyhogy rákérdezhetsz, legfeljebb azt mondja, hogy még nem látja.

2015. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindháromnál megmondták a 12. héten, maradt is végig, úgyhogy nagyon jó szeme volt a dokinak :)
2015. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5ös nem akarom felhuzni, ha siet, mert elsősorban az egészségügyi allapotokat nézze meg jól, de ha nekiallok zaklatni, talán még azt sem csinálja meg rendesen, mondván, hogy siet. Múltkor azt mondta nekem, "különben én még nem is dolgozom" mert kora reggel voltunk bent. Azért,ha jobb napja lesz, rarakerdezek, ha hárít, akkor meg várok és annyi!
2015. jún. 15. 13:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Én most voltam a 12. hetin és bár külön nem kérdeztem rá, az uh közben a doki mondta, hogy mintha lenne valami a lábai között, de ilyenkor még nem lehet 100%-osan megmondani. Szóval tippet már kaptam, hogy kisfiú! :)
2015. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Akit érdekel, annak leírom, nem derült ki, mert "a gyerek épp rajta ül".

Ha megtudom, ide is leírom!

2015. jún. 17. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!