Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Páromnak hugyuti fertozese...

Páromnak hugyuti fertozese van, vizeletben bacikat találtak de még nem tudjuk milyenek. Holnap megyünk hazidokihoz de aggódom! Vajon én elkaphattam tőle nemi úton? 34 hetes vagyok

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy most azért kell sűrűn mennem WC re mert nyomja a baba a holyagom vagy mert én is elkaptam...

ha elkaptam mivel kezelik és lehet e bármi baja a babának?


2015. jún. 8. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor nekem volt, azt éreztem biztosra mert nagyon csípett, égett, görcsöltem is. Kaptam rá antibiotikumot.

Terhesség alatt tőzegáfonyát szedtem, elővigyázatosságból.

Ha kezelve van nem lesz baj, szépen elmúlik.

Mindenképp menj és adj le te is mintát, hogy mihamarabb kiderüljön. Terhesség alatt is antibiotikummal kezelik.

2015. jún. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugye mondani sem kell, hogy a terhesseg alatt vegig gumival kell vedekezni a fertozesek ellen? Ha ezzel tisztaban vagytok, akkor nem kaphattad el.


De ha nem vedekeztetek, akkor kerd meg az orvosodat, hogy kuldjon el laborba. Nalam 2 hete allapitottak meg hugyuti fertozest. Kaptam ra antibiotikumot. (Egyetlen tasak port kellet vizben oldva meginni.) Egy hetre ra negativ lett a laborom.


30 hkm

2015. jún. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, meg valami.


A felszallo fertozes a babanak nem art, de burokrepedest okozhat.

Egyebkent ha nem csip a pisi, nincs szuros szaga, es sotet szine, akkor -megha el is kaptad a fertozest- nem lehet olyan sulyos. Persze akkor is kezelni kell.


Egyebkent igyal sok vizet, es ne tartsd vissza a pisilest, hogy a korokozok ne tudjanak bent szaporodni, ne pangjon benned a vizelet. A sok folyadek kimossa a bakteriumokat.

2015. jún. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát második megmondom az őszintét eszembe nem jutott hogy gumit használjunk... mondjuk nem is szeretjük.

Eddig úgy gondolom semmi tünetem nincs remélem nem is lesz. Mindenesetre a leletet leadjuk és mindenképp megkerdezem hogy velem akkor most mi van...


Köszönöm a válaszokat :)

2015. jún. 9. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Jol teszed! Szoritok, hogy ne legyen semmi gond!
2015. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!