Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányós vírussal fertőződve...

Hányós vírussal fertőződve mennyi idő alatt jövök helyre?

Figyelt kérdés

Valószínűleg Calicivirus a ludas. Egy kisfiútól kaptam el, kb 24 órán belül ki is jött. Tegnap egész éjjel hánytam, a végén már epét. Inni hiába ittam, minden kijött. Ma reggel már sötétbarna volt a vizeletem, reggel óta kortyonként adagolom vissza magamba a sós vizet. Jelenleg nagyon kimerült és gyenge vagyok.

Pár nap alatt rendbe jövök?


2015. jún. 15. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézesd meg magad kórházban, mert a kiszáradás veszélyes lehet a magzatra!!


Nekem volt ilyen, 3 napig ipari főnyomócső voltam, aztán elmúlt. De ott is figyelmeztettek, hogy ha nem marad meg bennem folyadék, akkor kórház és infúzió, mert a magzatot károsíthatja a kiszáradás.

2015. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Reggel óta tudok inni. Most ettem is főtt krumplit. Így is menjek fel a kórházba?
2015. jún. 15. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy normál lefolyásnál 3 nap szokott lenni a betegség. Kétszer kaptam el ilyen vírust. Egyiket tavaly, az nagyon durva volt. Ott majdnem ki is száradtam. Utoljára márciusban kaptam el. Az is 3 nap volt. A kulcs: INNI! INNI!INNI! Ha nem is bírsz enni, nem olyan nagy baj, de INNI KÖTELEZŐ! Akkor is ha kijön rögtön!
2015. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hányásnál valamiért jót tesz nagyon kevés kóla, nagyon kis mennyiségben egyszerre. Tehát 5 percenként egy teáskanál.

MELLÉ viszont szénsavmentes víz is kell, mert a kóla vízhajtó hatású.


Valamilyen anyag van benne, ezért ilyenkor többet használ, mint árt. Persze kólát terhesen nem ajánlott nagy mennyiségben fogyasztani, de egyszer, ha a hányást kicsit csillapítja, akkor érdemes. De mondom, teáskanálnyi mennyiséget egyszerre és néhány percenként ismételve. Közötte pedig szintén apró kortyokban vizet kell inni. Azt folyamatosan, egész nap.

2015. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont 1 hete estem át ezen a víruson! Óvónéni vagyok és a gyerekektől évzáró ajándékként elkaptam ezt a kis vírust! Én szerencsésen megúsztam 10 óra alatt áthaladt rajtam a hányós-hasmenős rész, de borzasztó volt. Aztán két napig ki sem bírtam kelni az ágyból! A baba szerencsére rendben van! Pont utána voltam kiírva 12 hetes uh-ra. Engem a barna vizelet nyugtalanítana! Mindenképpen kivizsgáltatnám! Vagy telefonon rákérdeznék a háziorvosnál!
2015. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!