Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 nappal a nemvárt után csak...

3 nappal a nemvárt után csak halvány a pozitív tesztem, ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Az első terhességemnél már 2 nappal a nemvárt előtt erős pozitív volt és a hőmérsékletem is átlag felett volt a ciklus második felében.


Most a hőm is csak a nemvárt napján ment fel. Van okom az aggodalomra?


2015. jún. 16. 08:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Rendben, nem aggódom, tényleg csak amiatt van, hogy az első terhességhez hasonlítom. Biztos voltam benne, hogy nem sikerült a hőgörbém alapján, erre nem jött meg, igencsak meglepődtem.

Az elsőnél a görbémből már biztos voltam benne, alig vártam, hogy tesztelhessek és 4 nappal a nemvárt előtt volt ilyen "halvány". Nemvárt napján egyforma volt a kontroll csíkkal.

Szóval nem azért tettem ki a kérdést, hogy minél többen simogassák a lelkem, hanem mert tényleg furcsálltam. De köszönöm nektek a megnyugtató szavakat. :D

2015. jún. 16. 10:05
 12/21 anonim ***** válasza:
Az x-epil teszt ilyen, teljesen egyetértek a 6-os válaszolóval. Vegyél egy facelle-t, engem is az nyugtatott meg:) A tiédnél halványabbat teszteltem a 1-2 napos késésnél és arra itt azt mondták nekem, hogy az nem is halvány, a tiéd így végképp nem az, ja és az x-epil elég lassan erősödik amúgy, ráadásul minden várandósság más. Gratulálok!
2015. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vettem egy facelle-t, reggel megnézem azzal is.
2015. jún. 16. 15:17
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem akár most is megnézheted. Én sem reggeli elsőből csináltam, amikor az x-epil reggeli elsőből halványabb volt sokkal.
2015. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Ezzel már egyértelmű. :-)


[link]

2015. jún. 17. 07:29
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
Jajj de szép! Gratulálok! !!! Vigyázz magatokra. Remélem én is lassan tesztelek egy ilyet...évek óta várom a csodát. Boldog baba varast!
2015. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
:)Gratulálok!
2015. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%
Nagy Gratula! Boldog babavárást :)
2015. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Hajrá a próbálkozóknak! ;-)

2015. jún. 17. 18:48
 20/21 anonim ***** válasza:
53%
Látod, mondtam én:) Nekem most, a 18.dpo-n lett erősebben látszódó az x-epil. A facelle sokkal szebben mutatja:) Gratulálok még egyszer!
2015. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!