Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon eros magzatmozgas?

Nagyon eros magzatmozgas?

Figyelt kérdés

31 es fel hetes vagyok, farfekveses a babam.

2 napja nagyon-nagyon kellemetlen, mondhatni faj, olyan erosen mozog. Sokszor meg a szussz is belem szorul.

A holyagomat, a beleimet, a hasfalamat, mindent egyszerre erosen nyom, ahogy feszkelodik.


Engem senki sem figelmeztetett, hogy ez ilyen lehet, igy azt sem tudom, hogy ez normalis-e.


2015. jún. 17. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Én elmennék a dokidhoz, és kérnék egy Uh-ot, valami nem oké, főleg hogy faros a babád. Sokkal gyengébben érezhetőek, mint a fejvégűek.

Még az is lehet, hogy most fordul be neked. De jobb ha egy ki mond bármit..

2015. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hetfon voltam, es rendben volt minden. A koldokzsinorban is az aramlas okes volt.
2015. jún. 17. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most fordul be. Nekem egyik éjjel produkált ilyet, már beparáztam, hogy baj van, de aztán elmúlt, és mentem a dokihoz, aki mondta, hogy már nem faros. Ha nagyon aggódsz ugorj be a dokidhoz :)
2015. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 Tudod: inkább ezerszer feleslegesen, mint egyszer későn.
2015. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat! :)


Kedves #3, hadd kerdezzem meg, hogy erezted tenylegesen, hogy megfordult, vagy csak az eros feszkelodest erezted? Illetve, utana erezted azt, hogy mashol, maskeppen mozog, es nem ugy, mint elotte?

2015. jún. 17. 16:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso Valaszolo, 2 napja kezdosott, pontosabban hetfore virrado ejjel, es ugyanilyen erosen mozgott delelott es delutan is. Delutan mentem uh-ra, es minden rendben volt. Tehat voltam idoben uh-n.
2015. jún. 17. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!