Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napig gyengébb és kevesebb...

Pár napig gyengébb és kevesebb magzatmozgás normális?

Figyelt kérdés
24hetes kismama vagyok,és tegnap óta gyengébb és kevesebb magzatmozgást érzek.Volt már ilyen máskor is,aztán pár nap után megint erősen érzem.Ez normális vagy hívjam fel az orvosom?
2015. máj. 19. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy mi sem, ők sem ugyanolyan aktívak minden nap.

Kétszer voltam terhes, és mindkétszer voltak olyan alkalmak, hogy nem mozogtak annyit a babáim (pl. frontok hatására belassultak).

Akkor van gond, ha nem érzed őt.

2015. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet a te babád nem szereti annyira a meleget. Az enyém meg akkor "lusta" amikor hűvös van. (21 hetes vagyok)
2015. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te mindennap ugyanolyan aktív vagy? Kétlem... így tőle se várd.
2015. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Testvérem 9 hónapon keresztül meg sem mozdult. Lusta volt. Semmi baja nem lett.
2015. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia :) iker babaim is nagyon lustak 2 napja sot volt hogy csak az egyik mozgott a masik napokig semmi....ma vegig bukdencesztek a napot fajdalmassan :D 24 hkm
2015. máj. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!