Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megjon erzes korai terheseg...

Megjon erzes korai terheseg alatt? Felek hogy elne veteljek!

Figyelt kérdés
Tegnap lett pozitiv a tesztem.tegnap volt a nemvart napja,egyszer volt tegnap torles utan pici rozsaszin vmi a papiron es ma is.most kezdodott a megjon erzes ja es vizes folyasom van.ugy felek hogy baj ne legyen 2 evet vartunk ra!
2015. jún. 19. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A megjön érzés normális, nekem szinte végig volt, de a rózsaszín valami miatt aggódnék. Nem tudsz gyorsan dokihoz elmenni?
2015. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem,derakam is faj a tefeszkeim olyan mint amikor megjon :-(
2015. jún. 19. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
A megjön érzés normális, a vizes folyás is, nekem annyi volt, hogy állandóan rohantan a wc-re, mert azt hittem megjött. A vérzés viszont nem biztos, hogy jó jel. Van akinek a menstruáció napján még az elején van egy kis vérzése mégsem lesz belőle baj, van aki végig menstruál is és mégis egészséges babája születik, de nem szabad félvállról venni. Ha ennyit vártatok rá csak menj el egy orvoshoz! Nehogy a hétvégén legyen baj, amikor se doki se segítség. Plusz ha baj van még lehet vissza lehet fordítani, ha időben lát az orvos.
2015. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bevettem ketto db magneziumot es egy nospat es sokkal job.
2015. jún. 19. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
A megjön érzés normális. Első terhességnél 12 hétig éreztem, a második terhességnél végéig megvolt ez az érzés. A rózsaszín folyással viszont dokihoz mennék. Pihenj amennyit csak tudsz. Drukkolok hogy ne legyen semmi baj.
2015. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom pihenek egesz nap .
2015. jún. 19. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!