Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes kismama vagyok és...

Niiiiki kérdése:

10hetes kismama vagyok és sokat fáj a hasam, ez normális?

Figyelt kérdés
Nem menstruaciós görcs, hanem olyan mikor dugig eszed magad, valamint a petefészkeim is nagyon szurkálbak. Ez nirmális? Hétfőn voltam uh-n és mindrn ok a baba szive szépen ver és mocorog is.
2015. jún. 19. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedsz magnéziumot?
2015. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. Magnerotot és magne b6ot is. Úgy írnám hogy a kőldökömnél fáj meg ugye jobb bal oldalt, de szerintem az a cisztátol mert van ilyen sargatest valamilyen cisztam. Koszonom a vakaszt!
2015. jún. 19. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat szurkált, ráadásul féloldalasan, nagyon féltem a méhen kívülitől, de minden rendben volt. Ha van olyan cisztád, vigyázz, ne emelgess, mert azt olvastam, hogy abból a cisztából táplálkozik a baba, amíg ki nem alakul a méhlepény (12. hétig) és ha a ciszta kidurran, elmegy a terhesség is. Szóval ezért nem szabad emelgetni. Magne B6-ból ha jól emlékszem 4-et kellett szednem naponta, hogy megszűnjenek a görcseim. Szinte az egész terhességem alatt szednem kellett a görcsök ellen, csak a vége felé nem szedtem, mert akkor már nem szabad.
2015. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huhh, akkor megnyukszok! :) akkor szedek még egy szem plzsz magne b6ot, kedden ugy is megyek dokihoz es mondom neki, de jo olvasni h minden rendbe ment gratula a gyerkőchöz:)
2015. jún. 19. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
én 11 hetes vagyok, de kezdettől fogva fáj hol a hasam hol a húgyhólyagom hol a gyomrom hol jobb hol baloldalt szurkál a petefészkem.Eddig a doki nem aggódott emiatt. Magneb6ot szedek most meg Magnosolv granulátumot.
2015. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is ugyan azt érzem mint te. Mintha degeszre ettem volna magam...meg a petefészkeim. Megírnád mit mondott erre a dokid?
2015. jún. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet a lassabb emésztés csak a gond, nem puffadsz?

Petefészek szúrka normális.

Lehet emelni a magneziumot amúgy, magnerot nem olyan hatalmas dózisú, szükség esetén napi 6-ra is fel lehet vinni. Jobb mint a magne b6.

2015. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a sok hasznos választ. Egy kicsit amugy puffadok is, szerintem az is gond. Azt mar megfigyeltem h ha mozgok elmúlik a hasfájás. Persze h megírom kedves válaszoló h mit mondott a doki bácsi:)
2015. jún. 20. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!