Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok és a...

30 hetes kismama vagyok és a mellkasomban furcsa érzést érzek. Mintha valami lüktetne benne vagy húzódna, nem fáj, de kényelmetlen és kellemetlen. Volt valaki így? Normális?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött, először csak akkor éreztem, amikor bal oldalra feküdtem, aztán egyre többször jött elő, most már minden testhelyzetben érzem, ha fekszem. Mindkettő oldalon jelen van, pont a melleim alatt. Egyáltalán nem fáj, de magát az érzést nem igazán tudom leírni, mintha feszülne, ritkán szúr egyet erősebben is. Levegőt kapok rendesen, a vérnyomásom normális. Baj lehet?

2015. márc. 31. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyomja a tüdődet meg a szerveidet a kicsi. Most már kb. 39-43 centi körül van,ha normál ütemben fejlődik,nekem is ez a bajom,plusz olyan érzés van a bordáimban mintha meg lennének repedve,pedig nincsen semmi bajom. Egyre kényelmetlenebb lesz majd ülni,állni,feküdni neked is. Napok óta nem alszom rendesen emiatt a fájdalom miatt.
2015. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre megnyugodtam, olyan furcsa volt ez az érzés. Én is gondoltam, hogy ez lehet, de jobbnak láttam megkérdezni. Szerencsére normálisan fejlődik, plusz elég sovány testalkatú vagyok. Én sem tudok aludni rendesen emiatt, mindenhogy nagyon kényelmetlen, de a lényeg, hogy már nem idegeskedem. :))
2015. márc. 31. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Először én is megijedtem,mert azt hittem tüdőgyulladásom van. :D De a védőnő is mondta,hogy emiatt van,meg az uh-on is kérdeztem,meg a nőgyógyászt is. :D Szegény babáknak már nincs sok helye,sajnálom is néha őket :)
2015. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!