Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3gyermekem van de tartok...

3gyermekem van de tartok tole, hogy uton a negyedik? Bovebben lenn

Figyelt kérdés
Május 28az utolso menseszem elsò napja.10én volt pém.mikor együtt voltunk a férjemmel valahogyan kifolyt az összes sperma az ovszerből illetve csak minimális maradt.ez kb.7-8.a aztàn megszakitàssal 10.-én.vasárnap tesztelnék reggel.eléggé feszült vagyok jo pár napja.dohànyzom 11éve de negyedik napja rá sem birok gondolni.fáj a derekam a jobb mellem.pms is lehet tudom.de engem a cigiundor ami "aggaszt"!negativak kiméljetek kérlek.három gyrmekem van de ehhez hasonlokat egyiküknél sem tapasztaltam.köszönöm előre is
2015. jún. 19. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eseményutánit ejnye bejnye hogy nem vettél. :(
2015. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ott van, az hogy terhes e?
2015. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
3 gyerek után az ember azonnal tudja ha terhes. Te nem vagy az. De az agybaj nagy baj:D
2015. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kedves negyedik hozzádzolo irtam.h .három gyrmekem van de ehhez hasonlokat egyiküknél sem tapasztaltam.köszönöm előre is.nem kell negativkodni csak kiváncsi vagyok ennyi.agybaj nagybaj huuhhh de vicces.köszönöm a hasznos válaszodat..zéro tolerancia ez azzzz.ezert nem teszek itt fel egyetlen kérdést sem csak tapasztalatokat vartam volna egy két jo szo stb... de köszi
2015. jún. 19. 23:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,nem bántásból kérdezem,de ha nem akartok gyereket,akkor miért nem vettél be eseményutánit?A megszakítás pedig nem védekezés.Három gyerek után illene tisztában lenni ilyen dolgokkal.

Simán lehetsz terhes..

2015. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazad van sosem csináltuk igy nagy volt a hév s nem bìrtam várni.az én hibám.ha terhes vagyok elvetetni nem fogom semmiképp csak aggaszt hogy birnàm e .
2015. jún. 19. 23:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Tesztelj.majd írd meg.kitartás.


3 gyerkőc anyuja

2015. jún. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia nagy az esélye hogy babod lessz mi is meg szakitassal oldotuk meg 2 évig így. Voltunk együ. De ami a lenyeg hogy 3 fiú anyukája vagyok es a 6 hete toltotem a 4 babóval. En úgy érzem hogy még a 4 belefér a pakliba. Mi nagyon örültünk mikor kuderült hogy pozitív lett a teszt. De aszt te nekedkel tudnod és éreznéd hogy bírni foggod e a 4-dik babót ha még is álapotos vagy.
2015. jún. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Cigiundor volt nekem is szerencsére, tervezett baba volt szóval nem tudom hogy pszichés alapon vagy valóban, de így könnyebb is volt nem cigizni.

Persze ez csak totózás ameddig nem késik és pozi a teszt, vagy terhes vagy, vagy nem.

2015. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!