Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházi kismamák! Van...

Nyíregyházi kismamák! Van köztetek valaki aki Dr. Papp Károly főorvosnál szült mostanság?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy meg voltatok-e vele elégedve és mennyit kért a szülésért? Szülésznőt fogadtatok mellé? Én hozzá járok és nem mondott árat, de kíváncsi lennék, hogy másnak sem?
2015. jún. 21. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! Én márciusban szültem nála utoljára! hozzá járok már kb 17 éve! meg vagyok vele nagyon elégedve. Soha nem mondott összeget, de sztem nem a pénzre megy! a szülésznőm Enikő volt, aki a babamozit csinálja a rendelőben.
2015. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megint én! szóval három gyereket szültem nála és nagyon lelkiismeretes volt mindig, lehet rá számítani! volt hogy csak miattam jött be hétvégén a kórházba, hogy megnézzen, tudnék még mesélni..:-) szóval nyugi tuti jó kezekben vagy!
2015. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 4 éve szültem nàla nagyon jó orvos szakmailag is kiváló és emberileg is türelmes kedves és hozzám is bejött hétvégén hol ott nem is ügyelt Elés mindig bement a babàt is megnézte h minden renben van e. Én mindenkinek őt ajánlom. Nekem nem volt szülésznőm azt mondta nlmivel nagy az esély a császàrra felesleges, meg az egyik ismerős nővér halkan megsúgta h mivel ő a főnök totál minegy melyik szülésznő lesz benn tuti rendes lesz a "főnők betegével".
2015. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Tudtam én az első perctől kezdve, hogy jól döntöttem :-D Enikőre gondoltam én is, mert nagyon szimpatikus volt a babamozizásnál, legközelebb ha megyünk akkor meg is kérem rá.
2015. jún. 22. 06:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Még egy kis segítséget ha kérhetnék tőletek, akkor leírhatnátok, hogy mi az amit vinnem kell magammal a kórházba, ill. milyen szobát választottatok? Azt előre közölni kell, vagy majd szülés után mondom, hogy hol szeretnék feküdni, nyilván ha van hely épp ahova szeretnék menni. Bocsi a tudatlanságomért, de első baba és az ismerőseim évekkel ezelőtt szültek és azóta már gondolom sok minden változott.
2015. jún. 22. 06:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelembe veszik, hogy milyen szobába szeretnél lenni, elég ha Enikőnek szólsz majd szülés előtt alatt, vagy utána! :-). A kórházba hálóinget ne vigyél, azt adnak, a többi meg a szokásos. Törölköző, Pipere, betét, evőeszköz, fürdőpapucs, köntös, bugyi, zokni. A hazamenős napon kell bevitetni a hazamenős ruhát és a baba ruháit, meg a hordozóját. A kórházban lefotózzák a babákat, majd hozzád is be fog menni a fotós csaj, célszerű a babának bevinni vmi csini ruhát, mert amúgy amúgy a kórháziban fotózzák le.
2015. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Azukita válasza:
Látom itt mindenki meg van elégedve vele... ahhoz képest higy fő orvos egyáltalán nem alapos pedig magán rendelőjében voltam ahol hiába az időpont több mint fél órát csúszott szart bele Hogy nincs cytologiám akkor is írt fogamzásgátlót egyáltalán nem alapos és a végén még kérdeztem mennyivel tartozok 14ezret kert de a húszadból csak 4ezret adott vissza hát anyit ér a becsülete 2000ft éljen vele boldogan de senkinek sem ajánlom.
2019. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!