Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházi kismamák hogyan...

Nyíregyházi kismamák hogyan zajlik a cukorterhelés?

Figyelt kérdés
hány órától lehet menni?mikor van meg az eredmény?
2015. márc. 23. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csütörtökön megyek. 7 órától van vérvétel, és azt mondta a védőnő, hogy 7-re menjek. Azt nem tudom, hogy mikor lesz eredmény. Majd megkérdezem ott.
2015. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7:15-ig mindenképp oda kell érni. Vérvétel, aztán adnak egy kis zacskó glülózt, mait vízben feloldasz, Lehet hazsnálni az ottani csapot is, vagy vihetsz ásványvizet. Citromlevet lehet bele tenni. Igazi citrom leve jobb. Aztán két óra múlva újabb vérvétel.
2015. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én múlt héten voltam. 7-kor nyitják ki az ajtót, tehát nem érdemes sokkal korábban odamenni. Minden hétköznap van vérvétel. A cukorterhelésesek soron kívül mennek be, de ezt mondja a nővérke is. Leveszik a vért, beírják a gépbe az adataidat (de én vittem a kiskönyv első lapját lefénymásolva és ez a nővérnek könnyebbség volt), cukros vizet csinál a nővérke azt meg kell inni (ja, vigyél citromlevet) és két óra múlva (szintén soron kívül) vissza kell menni. Addig csak vizet lehet inni. Én vittem borítékot és majd kipostázzák az eredményt (nem nyíregyi vagyok).

Amire figyelj, hogy a cukorterhelést megelőzően (pl. 1 héttel) el kell menni a háziorvoshoz, aki megszúrja az ujjad és így beírja a cukoreredményed a kiskönyvbe. Enélkül nem csinálják meg azért, mert ha valakinek magas a cukra és még megissza azt a löttyöt, akkor baja lehet. Na szóval, nekem az a szerencsétlen védőnő ezt nem mondta, úgyhogy feleslegesen mentem be egyszer Nyíregyre.

2015. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!