Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » CTG gépet hol és mennyiért...

CTG gépet hol és mennyiért lehet kölcsönözni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 19:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
35%

Minek neked ctg?

Azt ugye a terhesség 36 hetétől csinálják ami méri a mozgásokat,szívritmust számol és összehúzódásokat is néz.

2010. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
39%

Első vagyok.

Nem kevered a magzati szívhang hallgatóval?

Ctg-t nem szoktak bérelni,azt megcsinálják a terhesgondozóban ha eljön az ideje.

Az amivel a terhesség 12 hetétől hallgatóznak a tanácsadáson,azt bébidobnak,magzati szívhang figyelőnek hívják.

2010. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nagyon édes vagy, hogy válaszoltál (illetve kérdeztél :)de nem segítettél :(

Egyébként ilyesmi ctg-re gondoltam, de csak ezt az egyet találtam és fogalmam sincs, hogy kb. mennyibe kerülhet

[link]

2010. márc. 1. 19:56
 4/31 A kérdező kommentje:
Egyébként van már babóm, tehát tudom, hogy mi és hogyan és mikortól történik, de azért kösz ;)
2010. márc. 1. 19:57
 5/31 anonim ***** válasza:
17%

Első második válaszoló vagyok.

Tudod én meg szülésznő vagyok mellesleg két gyermekem van a harmadikkal vagyok terhes,szóval értek hozzá kicsit nagyon jól:) :)


Még mindíg nem tudom ilyen neked mire kell házi használatra?Egyébként 1000.000 az ára ha érdekel....

Ez amit láttam az oldalon,már egy csúcs technológia és UH-s,szóval határ a csillagos ég az árban.

Nálunk a kórházban sincs ilyen hiper szuper.


Mindegy te tudod minek,bár jó lenne tudni.

2010. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ctg gépet nem szoktak, és nem is lehet kölcsönözni. Legalábbis én még sehol nem láttam. Minek neked az?
2010. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
34%

A szülésznő vagyok.

Amúgy az az oldal amit belinkeltél,orvosi cégeknek árusítja a gépeket többnyire és viszonteladóknak.

Nem árulja el a kedves kérdező,hogy mire kell neki egy ilyen gép,nagyon makacs:)

12 éve eü-s vagyok de ilyennel még nem találkoztam,hogy anyuka ctg-t akarna venni...

Mindegy.

2010. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Ó. Én magyarázzam el egy szülésznőnek (?), hogy mire kell ctg készülék otthonra?

Hiszen lehet kölcsönözni. Tudod, nem csak hetente egyszer lehet használni ám. Így jobban figyelemmel kísérhető, ha vki magas vérnyomásban szenved, stb... (bármilyen eü-i problémája lehet egy kismamának) és ezáltal fenyegető oxigénhiány lép fel a magzatnál.

Mert hogy nekem ezért volt indított szülésem és tudod, szerencse volt, hogy az a heti egy nap az a nap volt éppen !!!

Mellesleg ne haragudj, de nem hiszem, hogy szülésznő vagy, vagy ha igen - nem túl tájékozott.

Segítséget kérni jöttem, nem magyarázkodni, de talán majd másik fórumon :S

Egyébként azoknak, akiknek hasonló problémájuk volt, illetve Neked, kedves kételkedő szülésznő:

[link]

Csak hát az ára. Na azt nem tudom, de majd telefonálok holnap.

2010. márc. 1. 20:44
 9/31 A kérdező kommentje:

Ja, és nem venni, hanem kölcsönözni. De ez a kérdésben is szerepel. Esetleg ezen mentünk félre ? :)

Nem akarok én itt veszekedni, na befejezem, csak tuti van ilyen lehetőség (a link elég bizonyíték) és nem szeretném mégegyszer veszélybe sodorni a kicsim egészségét, mert ez a legfontosabb.

Holnap felhívom őket, és majd megírom, hogy mi a módja a kölcsönzésnek és mennyibe kerül!

2010. márc. 1. 20:48
 10/31 anonim ***** válasza:
46%

uramisten.

kedves kérdező. hidd el a babád tök jól érzi magát odabent. kissé tul lett pár parázva ez az egész "szülök" ügy.

És akkor ha otthon lenne mit csinálnál? azon ülnél egész nap? Ki értékelné ki? bevinnéd oránkánt a kórházba? Nem ennél nem innél csak lógnál a gépen? Agyadra menne a kattogás.


Nem akarlak bántani de ez azért súlyos túlzás.

Mióta van internet mindent meglehet vetetni az emberekkel:-DD És még el iy hiszik hogy tudják kezelni használni kiértékelni.


Szerintem feküdj be a kórházba az utolsó hetekre. Még a gépet sem kell kibérelni:-DD

2010. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!