Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen mellfajdalom mitől...

16 hetesen mellfajdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem a feszülésre gondolok, mert az mindig van, hanem bele Nyilalások! Csak a bal oldali mell fáj így, megnyomtam és sárgás váladék jött belőle. Nem tudom magamat rendesen vizsgálni, mert mióta terhes vagyok mindenhol csomók vannak a melleimben, így nem tudok különbséget tenni.

2015. jún. 22. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van. 18 hetes vagyok. Mondjuk nekem annyi az előzmény,hogy szoptatás mellett lettem terhes, és mostanra apadt el teljesen a tej. Amióta nincs tejem, nagyon fájnak (nem feszülnek, fájnak) a melleim. Majd megkérdezem a dokit is, de szerintem a mirigy állomány most készül fel a(z újabb) szoptatásra.
2015. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg dokival. A fájdalom normális, én is 16 vagyok, és van hogy nagyon fáj. Viszont ez a sárgás váladék nem tudom mennyire jó, meg a csomók se. Nekem egyik sincs, csak a fájdalom, de az meg normális jelenség ilyenkor.
2015. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem ez 2 . terhessegem mindig csomós ilyenkor a mellem! De a doki azt mondta minden ok.
2015. júl. 22. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!